Logitech Z200

Logitech Z200
Logitech Z200
Logitech Z200
Logitech Z200

Informace o Logitech Z200

Obohaťte svou hudbu a filmy výrazným zvukem a nastavitelnými basy. Jednoduché ovládací prvky jsou snadno dostupné na pravém reproduktoru.

Bohatý stereofonní zvuk

Systém se špičkovým výkonem 10/5 W RMS disponuje bohatým a čistým stereofonní zvuk s vynikající akustikou. Každý reproduktor disponuje jedním aktivním/napájeným měničem, který poskytuje zvuk v plném rozsahu, a jedním pasivním vyzařovačem, který doplňuje zvuk o basy. Reproduktory navíc podtrhují dunivé hloubky, takže každý úder bicích bude proudit celým vaším tělem.

Nastavitelné basy

Přizpůsobte si svůj poslech. Dodejte svému zvuku nový rozměr nastavením úrovně basů otočným ovladačem tónů. Připojte reproduktory ke svému počítači, telefonu, televizoru a dalším zdrojům a užívejte si hudbu i dialogy při sledování filmů naplno a v té nejlepší možné kvalitě.

Přímé ovládání hlasitosti a zdířky pro sluchátka

Ovládání napájení, hlasitosti, basů, zdířka pro sluchátka a zdířka přídavného vstupu jsou snadno dostupné na pravém reproduktoru.

Kompaktní provdení, dvě barvy

Reproduktory Z200 poskytují vysoce kvalitní zvuk, aniž by zabíraly mnoho místa na stole. Reproduktory jsou dodávány ve dvou barvách – vyberte si tu, která nejlépe odpovídá vašemu stylu.

Parametry

Konstrukce
UrčeníPočítačové
Napájení
Typ napájeníZe sítě
Konektivita
BluetoothNe
Wi-FiNe
AUXAno
AirPlayNe
NFCNe
USBNe
Vlastnosti zvuku
Výkon10 W
Ostatní vlastnosti
RádioNe
Příjem telefonních hovorůNe
Odolnost proti prachuNe
Odolnost proti voděNe
Rozměry a váha
Šířka9 cm
Výška24.12 cm
Hloubka12.41 cm
Hmotnost1 kg
Výrobce
VýrobceLogitech
Datum uvedení na trh

Porovnání

Porovnejte Logitech Z200 s jinými produkty v kategorii reproduktory.