Recenze Xiaomi Poco X3

Xiaomi Poco X3
Xiaomi Poco X3
Xiaomi Poco X3
Xiaomi Poco X3

Odborné recenze

  • Kvalitní displej, vysoký výkon, spousta fotoaparátů, zvýšená odolnost, rychlé nabíjení či stereo reproduktory. Jsou to funkce, které byste v telefonu chtěli, ale doposud je nabízel jen segment vyšší třídy? Tak nyní se vše mění. Letošní Poco X3 NFC všechny jmenované vlastnosti nabídne a nestojí ani 15, ani 10, dokonce ani 7 tisíc korun. Má zaděláno na velký úspěch?

  • Když se objeví nový model od značky Poco (tato značka spadá pod výrobce Xiaomi), už dopředu tušíme, že to bude pořádný hit. První poco (F1) nabídlo opravdu nekompromisní poměr ceny a výkonu, letošní model F2 Pro ještě navíc přidal ke skvělému výkonu podporu 5G a přitom si udržel cenu v přijatelné hladině. Teď je tu výrazně levnější přírůstek do portfolia značky. Nese označení X3 NFC, a i když jde o model střední třídy, stále dovede svou výbavou přesvědčit nejednoho zájemce.

  • Před dvěma týdny spatřil světlo světa smartphone značky Poco – Poco X3. Za jeho vývojem stojí pár zaměstnanců z Xiaomi s velkou podporou své mateřské firmy. Nový přírůstek chce opět zaujmout především svým výborným poměrem ceny a výbavy. V současné době se totiž jedná o nejlevnější smartphone se 120Hz displejem. Mimo to nabízí 4 zadní fotoaparáty.

  • Dnes již samostatná značka Poco/Pocophone se uvedla v srpnu modelem F1 jako výrobce výkonných, ale cenově dostupných telefonů. Hodlá se ale prosadit i v dalších segmentech, což potvrzuje nový model X3, mířící do vyšší střední třídy. Co můžete čekat od telefonu s cenovkou pod sedm tisíc korun? To vám prozradí naše podrobná recenze Poco X3. Telefon dorazil na test v elegantní černo-žluté krabičce se sytě žlutými nápisy. Tato kombinace je pro Poco typická od prvního telefonu a vypadá opravdu dobře.

  • Dceřiná značka čínského Xiaomi dnes v online konferenci uvedla avizovaný smartphone Poco X3. Zařadí se do nižší třídy, kam přinese technologii NFC pro bezkontaktní platby, která v nižší cenové hladině dosud v produktech koncernu Xiaomi nebyla zdaleka zřejmá. Novinka se také brzy objeví na našem trhu. Telefon má plastová záda s vroubkovanou úpravou ve středovém pruhu a vyniká „křiklavým“ obřím logem POCO ve spodní polovině zad.

  • Pokud bychom měli letos doporučit nejlepší smartphone s cenou do 7 000 Kč vč. DPH, pravděpodobně bychom každý z redakce na seznamu měli společnost Poco. Výrobce na trhu začal prodávat smartphone s názvem Poco X2 (recenze), který nabídl absolutní výkon v poměru cena/kvalita, přičemž cena se pohybovala mezi 6-7 000 Kč. Zhruba o šest měsíců později společnost přišla s modelem Poco X3, který dorazil se stejným konceptem jako Poco X2.