Recenze Xiaomi Poco M3

Xiaomi Poco M3
Xiaomi Poco M3
Xiaomi Poco M3
Xiaomi Poco M3

Odborné recenze

  • Výrobce Xiaomi se svou značkou Poco opět ukazuje, že byste její modely rozhodně neměli přehlédnout. Smartphone Poco M3 nabízí totiž solidní výbavu za cenu, u které musí jiní dělat poměrně znatelné kompromisy. Značku Poco (dříve Pocophone) si Xiaomi pořídilo původně jako alternativní označení modelů pro indický trh. Prvotina s názvem Pocophone F1 se ovšem dostala i na český trh a tehdy to byl opravdový hit, který nabídl kvalitní výbavu za nevídaně nízkou cenu.

  • Srdcem Poco M3 je nový 11nm procesor Snapdragon 662 vyrobený FinFET technologií. Společnost mu dělá 64/128GB úložiště typu UFS 2.2 a 4 GB operační paměti. Pro náročnější je k dispozici také slot pro microSD kartu o maximální velikosti 512 GB, v šuplíčku dále najdeme prostor pro dvě nanoSIM karty. Solidním dojmem působí také IPS LCD displej s 6,53" uhlopříčkou a dostatečně jemným Full HD+ rozlišením.

  • Patříte do skupiny lidí, kteří mají v plánu někomu naložit pod stromeček mobilní telefon? A hledíte při tom celkem dost na co nejnižší cenu, ale i jakousi zavedenou kvalitu? Dost možná vám mohou oči sklouznout k novému Xiaomi modelu POCO M3. Nedivíme se, poutá pozornost hned z několika důvodů. Jedním z nich je pochopitelně právě i cena.