Recenze Xiaomi Mi 10 Lite

Xiaomi Mi 10 Lite
Xiaomi Mi 10 Lite
Xiaomi Mi 10 Lite
Xiaomi Mi 10 Lite

Uživatelské recenze

Odborné recenze

  • Deriváty špičkově vybavených smartphonů s přídomkem „lite“ v názvu jsou lze již několik let brát jako stálice na trhu, často dokonce vévodící tabulkám prodejů. Některé tyto telefony se od svých vzorů liší jen nepatrně, jako například nedávno recenzované Xiaomi Mi Note 10 Lite, jiné zase pouze těží z popularity TOP modelů a fakticky s nimi nemají mnoho společného.

  • Společnost Xiaomi připravila odlehčenou verzi svého vlajkového smartphonu pro rok 2020. Ten nese označení Xiaomi Mi 10 Lite 5G a představuje cenově dostupný 5G smartphone s velmi dobrými fotografickými funkcemi. My jsme si tento kousek objednali v této recenzi se detailně podíváme na jeho vlastnosti, plusy a mínusy.

  • Xiaomi před několika hodinami oficiálně uvedlo do Evropy řadu chytrých telefonů Mi 10. Čekalo se na dva telefony a jejich příjemné ceny. A v obou věcech nakonec přišlo překvapení. Sumy, za které budou nové vlajkové mobily dostupné, vyrazily mnoha lidem dech. A to nejen stávajícím uživatelům Xiaomi mobilů, kteří jsou zvyklí dát za telefon maximálně čtyřciferné částky.