Recenze Sony Xperia 5 III

Sony Xperia 5 III
Sony Xperia 5 III
Sony Xperia 5 III
Sony Xperia 5 III

Odborné recenze

  • Nová Xperia 5 III skrývá v relativně malém těle opravdu zajímavou výbavu a oproti Xperii 1 III nabídne také podstatně atraktivnější cenu. Chlubí 120Hz OLED displejem, 30W nabíjením i variabilním teleobjektivem. Bude to stačit na úspěch?

  • Pokud hledáte smartphone s Androidem, který jednoduše funguje a nevadí vám protáhlý poměr stran či trochu obstarožní design, zkuste Xperii 5 III. Za cenu vlajkové lodě je to rozhodně pozoruhodná koupě.

  • Opět skvělý telefon od Sony s pár kontroverzními momenty. Jako by si inženýři u každého aspektu řekli „Pojďme udělat mega dobrý telefon, ale nakonec to nedotáhneme do konce!“ Použili nejvýkonnější čipset na trhu, ale zanedbali chlazení, takže má výrazně nižší výkon. Foťáky vzali ze špičkové Xperie 1 III, ale dali jim horší optiku a hůře je optimalizovali po softwarové stránce.

  • Sony se v mobilním byznysu hledalo tak dlouho, až se našlo. Namísto zaplavení trhu velkým množstvím telefonů, o které není velký zájem ve stylu obnovené Nokie, vsadilo na několik málo modelů pro úzkou skupinu zájemců. Těm nabídne přesně to, na co konkurence často zapomíná.

  • Zatímco korejské LG to na poli smartphonů vzdalo, další tradiční značka, která je dnes spíše okrajovým hráčem, japonské Sony, pokračuje. Firma představila trojici chytrých telefonů, které navazují na loňské portfolio. Samozřejmostí je u nich podpora 5G a špičkové modely mají inovativní fotoaparát.

  • Japonská spoločnosť Sony dnes predstavila svoj najvybavenejší smartfón Sony Xperia 1 III. Ten dopĺňa kompaktnejší model Sony Xperia 5 III, ktorý sa líši len displejom, pamäťou a absenciou bezdrôtového nabíjania.