Recenze Samsung Galaxy Xcover 4s

Samsung Galaxy Xcover 4s
Samsung Galaxy Xcover 4s
Samsung Galaxy Xcover 4s
Samsung Galaxy Xcover 4s

Odborné recenze

  • V dnešní době jsme si zvykli, že zvýšenou odolnost má kdejaká vlajková loď, avšak vždy se jedná o vodu a prach. Jakýkoliv pád často znamená rozbití celého zařízení. Na trhu se však nacházejí i opravdu obrněné smartphony. Novým přírůstkem mezi ně je Samsung Galaxy Xcover 4s, který odolá vodě, prachu i pádům. Jak náročného uživatele však dokáže výbavou uspokojit?

  • Samsung oživil řadu Xcover o facelift dva roky starého modelu, který se prodává pod označením Xcover 4s. A, zatímco z vnější strany nějaké zásadní změny nečekejte, hardware je oproti předchůdci o něco výkonnější. I přes upgrade však nezmizely některé neduhy, které se s telefonem táhnout od Xcoveru 3 - na displej je třeba o něco silněji tlačit, a s 2 800mAh baterií toho na jedno nabití mnoho neuděláte. A co naplat, že ji můžete vyměnit za druhou nabitou...

  • Xcover 4s má stejně jako S4 Active pětipalcový displej, jenže pouze s HD rozlišením (720 × 1 280 pixelů). Jemnost zobrazení je 294 PPI a obrazovka zaujímá přibližně 64 procent čelní plochy. U nejmodernějších novinek přitom tato hodnota často atakuje 90 procent. Přístroj postrádá snímač otisků prstů, který je nezbytný pro pohodlné odemčení. Tady si ale budeme muset vystačit s klasickým zadáváním hesla, případně obrazce přímo na displeji.