Recenze Samsung Galaxy S20

Samsung Galaxy S20
Samsung Galaxy S20
Samsung Galaxy S20
Samsung Galaxy S20

Odborné recenze

  • Zkraje každého roku se vždy dočkáme nové generace řady Galaxy S a letos tomu nebylo jinak. I tentokrát tu máme tři modely, které od sebe dělí velikost, fotoaparát a zejména pak cena. Nám do redakce tentokrát přistála nejmenší varianta Samsung Galaxy S20, a to v květinově růžové barvě. Standardní verze S20 je však také vlajkovou lodí a po zhruba dvou týdnech, které jsem s ní strávil, můžu říct, že se dost možná jedná o nejlepší volbu od jihokorejského výrobce.

  • Vlajková loď Samsungu, to již několik let neznamená jen jeden model, ale zpravidla řadu lišících se telefonů... Loni i letos se jedná hned o tři více či méně se lišící verze. Pomyslným základem je letos Galaxy S20. Je nejmenší, má nejméně fotoaparátů a také je logicky nejlevnější. Přesto nabízí 120Hz displej, rychlé a bezdrátové nabíjení, výkonný hardware nebo skvěle fungující prostředí.

  • Jihokorejský Samsung letos v únoru ukázal světu novou vlajkovou řadu telefonů. Původně se očekávalo, že se pojede dál v rozjetém vlaku číslování a bude z toho série S11, ale nakonec to tak nebylo. S velkou pompou (a samozřejmě hromadou předčasně uniklých specifikací i obrázků) jsme spatřili tři telefony pod názvem Galaxy S20. Jde o modely S20, S20+ a S20 Ultra.

  • Ihned po vytažení testovacího smartphonu v provedení „Cosmig Grey“ spolu s ostatním příslušenstvím (je kompletně v černé) si velmi záhy všimnete dvou věcí: zaprvé, že před sebou máte decentní minimalistický design a zadruhé, že telefon opravdu bezvadně padne do ruky. Prvoplánová extravagance se sice nekoná, ale jakmile si jej zblízka prohlédnete ze všech stran a také náležitě osaháte, je vám okamžitě jasné, že jde o řemeslnou dokonalost.

  • Jihokorejský Samsung nám letos představil trojici nových mobilů Samsung Galaxy S20. Nové modely navazují na loňské „S10tky“ a tentokrát se výrobce chlubí především nadprůměrným zoomem při focení. V této recenzi jsem se podíval na menší model Galaxy S20, který se snaží zaujmout svými kompaktními rozměry, nádherným displejem a skvělými fotoaparáty. V době psaní recenze se cena mobilu pohybovala kolem 23 000 Kč.