Recenze Samsung Galaxy Note20

Samsung Galaxy Note20
Samsung Galaxy Note20
Samsung Galaxy Note20
Samsung Galaxy Note20

Odborné recenze

  • Když se řekne Galaxy Note20, pravděpodobně se vám vybaví vlajková varianta s přídomkem Ultra, která se chlubí 108Mpx fotoaparátem, novým typem ochranného skla nebo prémiovým designem. Ultra má však také cenově dostupnějšího sourozence a právě jemu se podíváme na zoubek v této recenzi. Samsung Galaxy Note20 se dostal do redakcí o něco později než varianta „Ultra“, která tak získala dostatek času na to, aby zabodovala v recenzích po celém světě a strhla na sebe patřičnou pozornost.

  • Jste fanoušky čistého Androidu a máte rádi jednoduchý vzhled? Chyba lávky. Platforma jihokorejského molochu je této představě na hony vzdálená. Můj Note 20 je toho jasným důkazem. Běží sice na loňském Androidu 10 (s říjnovými bezpečnostními záplatami – pozn. redakce), ale to není vůbec žádný hendikep. One UI 2.5 totiž šlape skvěle. Co skvěle, přímo parádně. A navíc další dobrou zprávou je i to, že aktuální Android 11 spolu s One UI 3.0 je pomalu za dveřmi.

  • Základní model Galaxy Note 20 je již vybaven dokonce 6,7″ displejem, a to brilantním OLED s rozlišením 2 400 x 1 080 bodů. Oko uživatele jistě potěší už jen díky vysokému jasu 780 cd/m2 a vysokému kontrastu, i když oproti modelu Ultra pracuje jen na frekvenci 60 Hz. Displej sahá až do všech okrajů (zabírá 85,7 % přední strany) a fotoaparát je tedy umístěn v malém „průstřelu“ uprostřed. Pod displejem je schována čtečka otisků prstů.

  • Samsung Galaxy Note 20 - Recenze

    (eu.community.samsung.com)

    Zde je něco málo o telefonu a následuje Recenze na tento telefon, kterou udělal náš tým, který se zabývá testováním HW a následným recenzováním na youtube. ( Nesdílím to jako reklamu, ale spíš důvod proč si koupit/nekoupit tento telefon, pro případné zájemce nebo se pouze dozvědět zajímavé informace).