Recenze Samsung Galaxy M31s

Samsung Galaxy M31s
Samsung Galaxy M31s
Samsung Galaxy M31s
Samsung Galaxy M31s

Odborné recenze

  • Sympatický vzhled, osvědčený a kvalitní Super AMOLED displej nebo čtveřice fotoaparátů. Nejen to jsou taháky Samsungu Galaxy M31s, kterými se bude snažit oslovit zájemce. Oproti konkurenci bude vynikat zejména baterií s kapacitou 6 000 mAh. Právě ta mu dává největší šance na úspěch v nabité střední třídě.

  • Galaxy M31s není žádný fitness telefon, v pase má 9,3 milimetru, ale díky protáhlému poměru 20:9 je příjemný pro úchop. Samotná obrazovka, která zabírá většinu přední plochy, má úhlopříčku 6,5 palce a průstřel v horní části uprostřed. Rozlišení je Full HD+, tedy 2400 x 1080 pixelů a potěší i fakt, že jde o Super AMOLED panel. Čtečku otisků však musíme hledat na boku.

  • Samsung před dvěma týdny představil telefon Galaxy M31s, který nyní míří do Česka. V Indii byl telefon k dostání asi za 6 000 Kč bez daně, u nás za něj dáme 8 999 Kč s daní. To je poměrně velký rozdíl. Telefon sice nabízí poměrně zajímavou výbavu, avšak za tuto cenu máme o jeho úspěchu jisté pochybnosti.

  • Samsung dnes v Indii představil zatím nejnovější model letošní řad Galaxy M. Smartphone Galaxy M31s zapadá do nižší střední třídy, a jednou z jeho hlavních předností je 25W rychlonabíjení. Smartphone dostal do výbavy 6,5" Super AMOLED displej s rozlišením Full HD+, který je krytý odolným sklem Gorilla Glass 3.