Recenze Samsung Galaxy M11

Samsung Galaxy M11
Samsung Galaxy M11
Samsung Galaxy M11
Samsung Galaxy M11

Odborné recenze

  • Řada Galaxy M od Samsungu nabízí oproti áčkové řadě ještě o něco lepší poměr výkon/cena , k čemuž můžete připočíst i velkokapacitní baterie. Ve vyšších patrech řady Galaxy M dostanete AMOLED displej, takže vám nic vyloženě zásadního chybět nebude. Galaxy M11 však zůstal jen u velké baterie, kterou doplňuje obyčejný displej a hodně slabý čipset. Má telefon smysl i pro ty nejméně náročné uživatele, nebo uděláte lépe, když se poohlédnete někde jinde?

  • Řada M u telefonů Samsungu je různorodá. O tom se můžeme přesvědčit i nejnovějším modelem Galaxy M11, který si své místo najde v nižší-střední třídě. Telefon zaujme výbavou, ke které v krátkosti patří například displej s technologií Infinity-O a nebo rychlé dobíjení obří baterie.

  • Telefon nabízí poměrně velkou baterii v kombinaci s čipsetem Snapdragon 450 a nenáročným displejem s HD+ rozlišením. Jeho cena je trochu nižší, než jsme původně čekali a tak by se mohlo jednat o celkem zajímavou volbu.

  • Modelová řada M u korejského giganta Samsung znamená především velkou baterii. Výjimkou není ani nový model M11, který se pyšní baterií s kapacitou 5 000 mAh, kterou doplňuje rychlé 15W nabíjení. Pro dlouhou konzumaci obsahu je M11 vybavena prostorným 6,4″ Infinity-O displejem s rozlišením HD+, který je vsazen to plastového těla o rozměrech 161,4 x 76,3 x 9,0 mm.

  • Na podzim 2020 se svého oficiálního představení se dočkal cenově dostupný model M11 z oblíbené řady Galaxy M. Nový telefon se může pochlubit 6,4palcovým Infinity-O HD+ displejem s poměrem stran 19,5:9. Design M řady zůstal zachován, zájemci se proto mohou těšit na štíhlé rámečky, zaoblené rohy a celkově velmi elegantní vzhled. Telefon se navíc pohodlně drží i v jedné ruce.