Recenze Samsung Galaxy A40

Samsung Galaxy A40
Samsung Galaxy A40
Samsung Galaxy A40
Samsung Galaxy A40

Odborné recenze

  • Štvou vás všechny ty nové telefony, co mají obrovské displeje, nevejdou se do kapsy a nepohodlně se drží? Alespoň částečná spása možná přichází s novým Samsungem Galaxy A40, který je dnešní optikou se svým bezmála 6palcovým displejem kompaktním smartphonem. Krom toho má vysoký výkon i obstojný fotoaparát. Dobře si stojí i cenově. Máme před sebou bestseller střední třídy?

  • Ještě loni to vypadalo, že notch bude povinný a hle, o rok později už se ho Android snaží redukovat nebo úplně odstranit. A dva roky staré mobily? Ty se teprve snažily o tenké rámečky. Najednou je na první pohled vidět, jestli koukáte na novinku, nebo starší kousek stejné cenové kategorie. Na to by mohli zákazníci slyšet! Možná si to uvědomil i Samsung a s modelem A40 představil esenci moderního designu: zakřivené rohy, kapkovitý výřez, AMOLED displej a spoustu barev na výběr.

  • Z modelů nově představených na akci v Miláně se nám do redakce dostal také Galaxy A40, který má stále co nabídnout, ačkoli oproti svému vybavenějšímu sourozenci Galaxy A50 (recenze) ztrácí v oblastech nejnovějších technologických trendů. Má Samsung Galaxy A40 šanci zaujmout? Prosadí se v rámci nové modelové řady, nebo skončí v propadlišti dějin? A přináší něco navíc speciální Seznam.cz edice? Nejen na tyto otázky vám odpoví naše recenze.

  • Sotva jsem dorecenzoval jeden kompaktní telefon, hned mi tady přistál druhý a já si pomalu začínám říkat, jestli je to jen náhoda, nebo že by nějaký svěží vítr změn? Stejně jako svěží vítr přivál kompaktní telefony, přivál i celé portfolio telefonů Samsung řady A. Jéčka jsou definitivně minulostí a řada A tím pádem bude pokrývat celé portfolio od nejlevnějších A20 až po A80. Teď už ale zahoďte pádla, jdeme na další krásný kompakt. Samsung Galaxy A40 je tu.