Recenze Samsung Galaxy A32

Samsung Galaxy A32
Samsung Galaxy A32
Samsung Galaxy A32
Samsung Galaxy A32

Odborné recenze

  • Samsung uvádí na český trh nové modely řady Galaxy A. K těm cenově dostupnějším letošním korejským novinkám patří dvojice Galaxy A32 a A32 5G. Ačkoli se zdá, že jde o blízké sourozence, kteří se liší jen podporou 5G sítí, ve skutečnosti je rozdíl mezi oběma modely obrovský. Při koupi si tak dejte pozor, který model skutečně chcete.

  • Samsung v Česku nabízí celou řadu áčkových modelů, a nyní se nám do redakce dostala dvojici Galaxy A32 a Galaxy A32 5G. Nenechte se zmást velmi blízkým označením, které může naznačovat výraznou příbuznost telefonů jako Galaxy A52 a Galaxy A52 5G. Oba testované smartphone se sice designově podobají, specifikacemi se však od sebe liší, jak jen to je vůbec možné. V jednom článku je zmiňujeme záměrně, abyste se mezi nimi osudově nespletli...

  • Společnost Samsung dnes oficiálně představila model Galaxy A32. Na začátku roku přitom představila 5G variantu tohoto modelu. Tento model je tedy LTE variantou a nabídne nižší cenu a jinak velmi podobné parametry. Přední stranu telefonu pokrývá 6,4″ Infinity-U Super AMOLED panel s Full HD+ rozlišením. Ve výřezu se nachází 20 MPx selfie kamerka a pod displejem se nachází také čtečka otisků prstů.