Recenze Samsung Galaxy A32 5G

Samsung Galaxy A32 5G
Samsung Galaxy A32 5G
Samsung Galaxy A32 5G
Samsung Galaxy A32 5G

Odborné recenze

  • Podpora 5G sítí postupně proniká i do řad cenově dostupnějších telefonů, kterým je i nový Galaxy A32 5G. Výbava přitom čítá nejen 5G, ale také velkou baterii, osvědčenou kapacitní čtečku otisků prstů či soustavu několika fotoaparátů. Stojí tato novinka za vaši pozornost, nebo byste se raději měli porozhlédnout jinde? Navzdory tomu, že Samsung Galaxy A32 5G sdílí označení s levnějším modelem Galaxy A32, výbavou se zásadně liší.

  • Podpora sítí 5G se postupně dostává i do zařízení střední třídy, zatím však šlo o doménu především čínských značek, jako je Realme nebo Xiaomi. Nyní ale svého zástupce do vod dostupných 5G telefonů vysílá i Samsung. Nově představený model Galaxy A32 5G totiž rychlé internetové připojení nabídne za necelých osm tisíc. Co umí dále?

  • Řada střední třídy od Samsungu, Galaxy A, se v těchto dnech rozrostla o další model - Galaxy A32 5G. Novinka byla zastíněna modely řady Galaxy S21, přesto se jedná o zajímavý telefon určený pro běžné uživatele, kteří chtějí v rámci funkční výbavy „něco“ navíc. A tím je myšlena zejména podpora sítí páté generace. Galaxy A32 tak brzy bude nejlevnějším Samsungem s podporou 5G.

  • 5G telefony se u nás prodávají již od necelých 8 tisíc korun, nicméně se dá v dohledné době předpokládat, že jejich ceny budou ještě nižší. Jedním z prvních takových by měl být i nový cenově dostupný model Galaxy A32 5G z produkce jihokorejského Samsungu. V tento okamžik se pouze ví, že bude levný, ale ani přibližnou částku si zatím nikdo netroufnul odhadovat.

  • Samsung měl velmi silný týden. Představil špičkový procesor, top řadu S21 a model A32 5G. To je už čtvrtý telefon z áčkové řady pro rok 2021. Tyto modely lze poměrně snadno identifikovat dvojkou v označení. Již dříve Samsung oznámil nejjednodušší modely A02s a A12 a od podzimu prodává model A42 5G. Novinka se v hierarchii modelové řady postaví pod model A42 5G.