Huawei Y7 (2019)

Huawei Y7 (2019)
Huawei Y7 (2019)
Huawei Y7 (2019)
Huawei Y7 (2019)

Informace o Huawei Y7 (2019)

Chytrý telefon Huawei Y7 2019 se pyšní neodolatelným designem, nadupanou výbavou i velmi dobrým výpočetním výkonem. Na první pohled zaujme velký 6,26" displej, který pokrývá téměř celou plochu přední části telefonu. Ruší jej pouze kapkovitý výřez pro selfie kameru a nezbytné konektory. Zadní kryt smartphonu pak disponuje elegantním zakřivením a leštěným povrchem. Díky tomu je dokonale hladký a perfektně vám padne do ruky.

Velký displej nové generace s kapkovitým výřezem

6,26 palce velký displej nové generace nabízí čistý obraz pro ten nejlepší zážitek v rozličení 1520x720 HD+. Tvůj barevný svět máš pevně v rukou.

Klasický elegán

Elegantní a jednoduchý design HUAWEI Y7 2019 odhaluje svou krásu. Zakřivený zadní kryt s leštěným povrchem je hladký na dotyk a poskytne ti unikátní a pohodlný pocit.
Dostupné barvy: Aurora Blue, Coral Red a Midnight Black

Perfektní selfies

8 MP čelní fotoaparát s automatickými retušemi doručí vždy perfektní snímky. Není potřeba je dál upravovat, protože jsou automaticky vyladěné, aby reflektovali to nejlepší ze tvé krásy.

Velká baterie

Impozantní 4 000 mAh baterie s AI technologií pro úsporu energie zbaví tvé cestování všech starostí a dovolí ti užívat si bez neustálého dobíjení.

Inteligentní výkon

Efektivní a inteligentní čipset Qualcomm 450 Octacore 2 s 3 GB RAM a 32 GB ROM poskytuje hladký zážitek i když máš spuštěných několik aplikací. HUAWEI Y7 2019 podporuje až 512 GB úložiště MicroSD pro ukládání čehokoliv, co je potřeba.

Odemkni pohledem

Face Unlock 2.0 dokáže rychle odemknout telefon z vícero úhlů pro snadný a přitom bezpečný způsob, jak uchránit tvé osobní data. Odemkni další dobrodružství pouhým pohledem.

Easy Mode

Větší písmo, větší ikony a hlasitější upozornění v Easy Mode umožní lepší zážitek ty, kteří to potřebují. Zjednodušené rozhraní pro snadnější navigaci, méně stresu a snadnější porozumění.