Recenze Honor 20 Pro

Honor 20 Pro
Honor 20 Pro
Honor 20 Pro
Honor 20 Pro

Odborné recenze

  • Příchod nejnovější vlajkové lodi společnosti Honor doprovázela spousta komplikací a ve vzduchu se ještě donedávna vznášela otázka, zda se u nás bude telefon vůbec prodávat. Nakonec naštěstí vše dobře dopadlo a Honor 20 Pro dorazil. Jestli čekání stálo za to, se dozvíte na následujících řádcích. Není tomu dávno, co jste si mohli přečíst podrobnou recenzi na Honor 20, který nás zaujal bleskurychlou čtečkou otisků prstů, ultraširokoúhlým fotoaparátem nebo rychlým nabíjením.

  • Horší start snad ani nové top modely od Honoru mít nemohly. Jen pár dní před jejich premiérou se totiž Huawei a s ní tedy i značka Honor dostali na černou listinu společností, jimž nesmí americké společnosti (mj. i Google) dodávat své technologie. Ačkoliv se jednalo o na první pohled velmi zajímavé telefony, jejich budoucnost byla nejistá.

  • Společnost Honor před nedávnem představila novou vlajkovou loď na poli chytrých telefonů. Ta po všech stránkách dospěla, zároveň vzbudila pozornost svou velmi příznivou cenou, kterou konkurenční vlajkové lodi mohou jen těžko konkurovat. Jaký je Honor 20 Pro v praxi? Již letos na jaře jsme si důkladně proklepli Honor 20 lite, který je tím nejlevnějším modelem v nové dvacítkové řadě.

  • Po svém skromněji vybaveném sourozenci se na český trh dostává i model Honor 20 Pro. Je to výborně vybavený smartphone s jedním z nejlepších fotoaparátů na trhu, přitom stojí prakticky polovinu toho, co ostatní top modely. Ještě v červnu to vypadalo, že duo modelů Honor 20 a Honor 20 Pro jsou kandidáti na titul smolařů roku.

  • Jestli se vám líbil netradiční design Honoru View 20 s vygravírovaným véčkem na zádech, budete přímo slintat blahem nad tím, co předvádí Honor 20 Pro. A jestli ne, samozřejmě nevadí. Pro oba případy jsou záda složená z několika vrstev, kterým výrobce říká 3D Mesh a dělají krásný holografický efekt. Jejich výroba a výstupní kvalita je údajně tak náročná, že z každých vyrobených 100 kusů se jich jen 20 dostane na záda prodejního kousku.

  • Značka smartphonů Honor patří pod čínského giganta Huawei. Původně byla tato značka vyhrazena telefonům řadícím se spíše do střední třídy. To se ale postupem času mění a Honory si troufnou i na třídu high-endů. To je případ i zatím poslední představené novinky nesoucí označení Honor 20 Pro. U této novinky se dlouho nevědělo, jestli se vůbec dostane na trh. K oficiálnímu představení sice došlo již v květnu.

  • Pamatujete si, co se dělo na konci letošního května? Všichni čekali, co řekne Huawei ke konfliktu s Googlem. Nakonec se situace vyklidnila a přinesla nám dva svědomité kousky Honor 20 a Honor 20 Pro. Telefon si svou premiéru odbyl v Číně a nyní je připraven uchvátit davy; a to ať už svým výkonem, designem či velmi lákavou cenou. Honor 20 Pro je jeden z mála smartphonů, které je třeba vnímat v kontextu.