Recenze Honor 20 Lite

Honor 20 Lite
Honor 20 Lite
Honor 20 Lite
Honor 20 Lite

Odborné recenze

  • Co si budeme povídat, vybírat dnes nový smartphone s výhodným poměrem ceny a kvality je v nabité konkurenci střední třídy velkým oříškem. Honor se letos v květnu pochlubil novým přírůstkem – není jím nikdo jiný než Honor 20 lite. Největším tahákem je trojice fotoaparátů a velice povedený design. V čem jsou jeho silné stránky a kde naopak pokulhává? To vám ukáže naše recenze.

  • Klasická střední třída představovala do loňska takřka volné pole působení pro Huawei a Honor. Ale letos? Masivní nástup vcelku zajímavých Samsungů. Honor proti nim staví svůj nový model 20 Lite, který má rozměrný displej i velkou paměť, líbivý vzhled a trojitý fotoaparát. Bude to v kombinaci s cenou pod sedmi tisíci korunami stačit k úspěchu?

  • Do redakce nám doputoval Honor 20 Lite, který se na první pohled tváří jako nejdostupnější model nové řady 20. Ve skutečnosti jde však jen o přebarvený a mírně vylepšený model 10 Lite, který přišel na trh teprve v lednu. Ostatně ne nadarmo se novinka na některých trzích prodává pod označením 10i. Telefony jsou totiž až na počet fotoaparátů a velikost paměti naprosto stejné včetně detailů, které si rozebereme blíže v recenzi.

  • V dnešní recenzi se zaměříme na jeden z nejnovějších přírůstků v portfoliu čínské společnosti Honor. Model Honor 20 Lite představený v polovině května se na českém trhu prodává za cenu 6 990 korun. Jeho hlavními zbraněmi bude především lákavý vzhled a také hlavní fotoaparát disponující trojicí objektivů. Budou tato lákadla ale stačit na úspěch? To prozradí následující odstavce.

  • Ahoj, jestli jste u nás poprvé, to vůbec nevadí. Já jsem Petr, dělám pro vás pravidelně recenze mobilů, tabletů, gadgetů atd a všechny recenzované produkty si u nás na eshopu www.huramobil.cz můžete přímo zakoupit. Třeba jako dnešní Honor 20 Lite. Pokud jej navíc koupíte do 31 května a zadáte v košíku kód „H20LITE“, získáte od nás i něco navíc. Link na produkty máte pěkně dole v popisku videa.

  • Ve střední třídě už asi nikdo z nás nečeká telefon, který se bude zasekávat a provádět další nežádoucí kousky. Můžete být klidní, s Honorem 20 Lite se vám to rozhodně nestane. Aby vše klapalo ke spokojenosti uživatelů, vsadil výrobce na osmijádrový procesor Kirin 710 a 4GB RAM. Chod telefonu je tak příjemně plynulý a během testování jsme nezaznamenali žádný výrazný prohřešek. Těšit se můžete také z nejnovější verze Androidu 9.0, vylepšené o nadstavbu EMUI.

  • Honor už dávno není jenom mladší a méně zkušený bratříček většího Huawei. V některých segmentech trhu druhé nejlépe prodávané značce zdařile konkuruje, především potom v odvětví smartphonů střední a nižší-střední třídy. Důkazem toho je i model Honor 20 Lite, který má nemalou šanci zastínit nejednoho sourozence ze stáje Huawei. Využije této šance? Nejen o tom bude naše dnešní recenze.

  • Společnost Honor boří zažité zvyklosti. Místo plnohodnotné vlajkové lodi totiž odhalila nejprve odlehčenou verzi – řeč je o modelu Honor 20 lite, který si dnes důkladně proklepneme. Jde o zástupce střední třídy, jenž se chlubí trojitým hlavním fotoaparátem. Nová dvacítka, která bude tím nejlepším v nabídce této značky, si odbyde premiéru už tento týden v úterý. Ještě předtím nicméně výrobce vyslal do boje odlehčenou verzi Honor 20 lite.

  • Honor 20 Lite byl oficiálně představen společně s Honorem 20 a 20 Pro na londýnské akci výrobce. Už jsme se podívali zblízka v recenzi na povedený vyšší model Honor 20, jeho recenzi si přečtěte tady. Teď přichází na řadu Honor pro spořivější uživatele, má co nabídnou a čím může zklamat? Telefon můžete koupit za doporučenou cenu těsně pod 7 000 Kč, na výběr je černá barva nebo testovaná gradientní modrá s fialovou.