Recenze Apple iPhone XS Max

Apple iPhone XS Max
Apple iPhone XS Max
Apple iPhone XS Max
Apple iPhone XS Max

Odborné recenze

 • Letos nám Apple představil hned tři nové iPhony, přičemž na pomyslném vrcholu stojí dnes testovaný iPhone Xs Max. Ne snad proto, že by měl speciální dovednosti. Hlavní odlišnost představuje větší displej. Ten s sebou však přinesl i vyšší cenu a například případě pořízení nejvyšší paměťové varianty budete lehčí o více než 43 tisíc korun. Nabízí se tak otázka, zda je doposud nejdražší iPhone také tím nejlepším iPhonem vůbec. Pokusíme se ji zodpovědět v dnešní recenzi.

 • Když jsme v říjnu loňského roku připravoval text recenze iPhone Xs Max pro magazín SMARTmania.cz, říkal jsem si, proč tuto zkušenost nenechat ještě nějakou dobu uzrát. Nyní tomu jsou více jak dva měsíce, co jsem poprvé zapnul iPhone Xs Max a vložil do něj SIM kartu. To je zároveň dostatečně dlouhá doba na to, abych si byl pevně jistý v tom, kde leží jeho klady a zápory.

 • Po úspěchu loňského iPhone X letos Apple přišel s nastupující řadou XS. Ta staví na nejlepších základech desítky, ale přidává nenápadná, přesto významná vylepšení a hlavně větší variantu XS Max. Není divu, že právě tento model jsme si vzali do hledáčku jako první a pro vás jej zrecenzovali. Hned v úvodu zmíním, že Apple iPhone XS Max je dosud nejdražším smartphonem značky, čímž si firma hodlá obhájit nejlepší možnou výbavu a hlavně největší displej, který u telefonu použila.

 • Prakticky od představení loňského iPhonu X se spekulovalo nad tím, zda Apple za rok světu přinese jeho bratříčka ve velikosti “pluskového” iPhonu. Tyto spekulace se nakonec zhruba před měsícem skutečně naplnily a já tu teď sedím s tímto velikánem vedle sebe a přemýšlím, jak jej po pár dnech používání zhodnotit do recenze. Jelikož je mi však už nyní jasné, že následující řádky krátké rozhodně nebudou, ušetřeme se společně úvodních formalit a pusťme se do samotného hodnocení.

 • Nový iPhone XS zachvátil obchody a stal se pro mnohé jasnou jedničkou a nejlepším smartphonem, který současný smartphonový trh nabízí. Dokáže ale podobné terno vyvolat i větší z dvojice nových Jablíček iPhone XS Max, nebo si hraje na úplně jiném písečku? Na to odpoví naše dnešní recenze. V průběhu let se do značné míry změnilo, jak společnost Apple vnímá trh a zákazníky.

 • V září Apple představil svůj „největší“ mobilní telefon. Tato iPhone Xs Max recenze vám poví, zda je pro vás ideální, nebo je lepší sáhnout po menší variantě. Apple iPhone Xs Max není největším, co se jeho rozměrů týče, ale je největším, co se jeho displeje týče. A jestli znamená větší zároveň lepší, se dozvíte záhy. V každém případě vás nový iPhone Xs Max zaujme na první pohled i na první dotek a to i když o něho vlastně vůbec nemáte zájem.

 • Konec léta a začátek podzimu vždy patří Applu a jeho novým smartphonům. Letos jsme se dočkali rovnou tří modelů – iPhone Xr, iPhone Xs a iPhone Xs Max. V dnešní recenzi se podíváme na zoubek poslednímu z jmenovaných, který se kromě jiného pyšní největším displejem a také rekordně vysokou cenou. Jak na nás iPhone Xs Max zapůsobil a kde podle nás leží jeho největší přednosti i slabiny? To vám prozradí naše recenze iPhone Xs Max.

 • Společnost Apple nám v loňském roce představila model iPhone X, který nabídl nový design a zcela odlišné ovládání operačního systému iOS. Tento kousek navíc určitým způsobem stanovil budoucí (dnes již aktuální) trend, neboť debutoval s výřezem v displeji, který dnes najdete snad už v každém telefonu.

 • Recenze Apple iPhone XS Max

  (www.huramobil.cz)

  Best iPhone EVER je asi to, co slyšíme každý rok už 10 let. Nedá se to rozhodně popřít, ostatně on by vám žádný z výrobců stejně neřekl, že jeho novinka je horší, než předchůdce, ale u telefonu za 30 tisíc a výše už člověk, který nemá úplně potřebu řešit peníze, začne přece jen přemýšlet, zda se vyplatí takové enormní částky investovat. A přesně proto je tu tato trochu jiná recenze, na jejímž konci byste měli vědět všechny informace o tom, zda se upgrade na iPhone XS Max vyplatí.