Recenze Apple iPhone 13

Apple iPhone 13
Apple iPhone 13
Apple iPhone 13
Apple iPhone 13

Odborné recenze

  • Apple iPhone 13 je letošní vlajková loď, která však namísto cestou významných novinek šla hlavně cestou ladění detailů a drobných evolucí. Znatelných změn proti loňsku tedy není mnoho, až na jinak přeskládané fotoaparáty. To ale nic nemění na tom, že iPhone 13 je špičkový telefon, který se letos pravděpodobně bude prodávat nejvíce ze všech iPhonů.

  • Před třemi týdny Apple na své tiskové konferenci nepředstavil pouze vrcholové iPhony 13 Pro a 13 Pro Max, ale také levnější modely iPhone 13 a 13 mini. Testovaný iPhone 13 přímo navazuje na loňský iPhone 12. Nové je rozmístění fotoaparátů a menší notch, jinak zůstal design nezměněn. Novinka je také nepatrně tlustší a těžší, za což může větší akumulátor.

  • iPhone 13 se profiluje jako cenově dostupnější volba pro ty, kteří si nevystačí s 5,4" displejem verze mini, ale zároveň mají omezený rozpočet. Vyplatí se nákup základního iPhonu 13, nebo byste měli raději připlatit za variantu s přídomkem Pro? Na to odpoví tato recenze. iPhone 13 Pro si z naší recenze odnesl pochvalu za kvalitní fotovýbavu i povedený 120Hz displej. Jak si ale vedl jeho levnější sourozenec, který převážně zdědil výbavu od loňské generace?

  • Recenze iPhone 13 je po více než týdenním testování konečně tady! Jak si tento model vede v porovnání se svým předchůdcem, co všechno zvládne a vyplatí se vůbec utrácet necelých 23 tisíc korun za letošní generaci? Přesně tyto otázky (a něco více) si rozebereme v následujících řádcích. Jak vypadá balení produktu či jaké byly mé první pocity z letošní „třináctky“ jste se mohli dozvědět v našich článcích o unboxingu a prvních dojmech.