Recenze Apple iPhone 13 Pro

Apple iPhone 13 Pro
Apple iPhone 13 Pro
Apple iPhone 13 Pro
Apple iPhone 13 Pro

Odborné recenze

  • Apple letos představil nový iPhone 13 Pro, který konečně dostal 120Hz displej, a mezi hlavní novinky patří také inovovaný fotoaparát nebo větší baterie. Dočkali jsme se také menšího výřezu v displeji nebo zajímavých režimů při nahrávání videa.

  • Apple iPhone 13 Pro přináší v relativně kompaktním těle špičkový výkon, vylepšený displej, ale i zajímavou fotovýbavu. Každoroční nadílka iPhonů přinesla kromě základní dvojice iPhonů 13 také dva modely Pro se 120Hz displejem i zbrusu novými fotoaparáty na zadní straně.

  • Letošní iPhony 13 jsou jen pozvolným vylepšením loňských modelů, přesto trhají prodejní rekordy. Apple znovu představil čtyři verze, kdy ty nejnadupanější nesou přídomek Pro. iPhone 13 Pro má například OLED displej s adaptivní obnovovací frekvencí a také dostal více RAM i vylepšení fotoaparátu. Všechny nové iPhony 13 ale mají jedno společné – nový výkonný čip Apple A15 Bionic, který je nástupcem předchozího A14 Bionic.

  • Cela řada iPhonů 13 pokračuje přesně tam, kde řada iPhonů 12 skončila. Inovace jsou spíše drobné, ale nové iPhony jsou zase výkonnější, lépe fotí a vydrží déle na baterii.