Recenze Apple iPhone 12

Apple iPhone 12
Apple iPhone 12
Apple iPhone 12
Apple iPhone 12

Odborné recenze

  • Teprve před dvěma roky Apple představil „odlehčený“ iPhone s přídomkem XR, a letos tu máme jeho druhého nástupce v podobě iPhone 12. Loňský iPhone 11 nabízel mnohé kompromisy jako třeba LCD displej nebo tlustší rámečky. Jak se tedy letos povedla základní „dvanáctka“, po které pravděpodobně sáhne většina lidí? Pojďme se na to podívat v dnešní recenzi.

  • Letošní řada iPhonů 12 přinesla několik důležitých vylepšení, dvojnásob to pak platí pro základní model s označením iPhone 12. Dokáže však nový displej a design ospravedlnit pořizovací cenu startující na 25 tisících Kč? Jaký je nástupce „základního“ iPhonu 11? A není lepší si rovnou koupit iPhone 12 Pro, nebo naopak superkompaktní iPhone 12 mini?

  • V technologickém světě je jen málo událostí, které na sebe dokážou strhnout celosvětovou pozornost. Jednou z nich je i každoroční představení nových iPhonů. Letošní rok nebyl výjimkou, a zatímco před několika týdny byly produkty teprve představeny, nyní jsme si je mohli konečně pořádně vyzkoušet. Jak se nejnovější odrůda jablka s prostým názvem iPhone 12 povedla?

  • Společnost Apple letos uvedla na trh vůbec poprvé hned čtyři nové iPhony. Díky atraktivnější cenovce se očekává, že nejpopulárnějším z novinek bude iPhone 12. A právě tomu se dnes podíváme detailně na zoubek, aby případní zájemci věděli, co od něj čekat. Patrně není potřeba zdůrazňovat, že společnost Apple patří k těm nejpopulárnějším výrobcům smartphonů na světě.

  • Před rokem iPhony okouzlily trojitým fotoaparátem a bezchybným výkonem. Jenže letos je na trhu již velký počet opravdu výborných smartphonů. Apple tak přichází do rozjetého trhu vynikajících fotomobilů a výkonnostních bestií. Kromě nového reproduktoru HomePod mini představil hlavní novinku. Smartphony iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max jsou však očividně na silnou konkurenci připraveny. Parametry totiž vypadají hodně slibně.

  • Když Apple v roce 2017 přišel se svým revolučním bezrámečkovým iPhonem X (recenze), odstartoval novou éru a nastolil nové trendy, ať už jde o displej s minimálními rámečky, ovládání gesty, či odemykání obličejem. Jenže pak se toho po tři generace mnoho nového neudálo a šlo jen o postupné upgradování funkcí, nikoliv designu.