Recenze Apple iPhone 12 Pro

Apple iPhone 12 Pro
Apple iPhone 12 Pro
Apple iPhone 12 Pro
Apple iPhone 12 Pro

Odborné recenze

  • Je to několik dnů nazpátek, co Apple začal prodávat první dva nové jablečné telefony z celkově čtyř, které představil. Abych byl přesný, tak si momentálně můžete zakoupit iPhone 12 a 12 Pro, zatímco předobjednávky pro iPhone 12 mini a 12 Pro Max budou spuštěny až 6. listopadu. Hned v pátek po spuštění prodejů jste si na našem magazínu mohli přečíst článek s unboxingem a také první dojmy.

  • Představení letošních iPhonů proběhlo později, než jsme zvyklí, neboť kvůli pandemii koronaviru se opozdil jak jejich vývoj, tak i výroba. Apple se letos vytasil hned s čtveřicí nových modelů, které společně s jarním iPhonem SE dávají dohromady nejsilnější portfolio jablečných telefonů, které kdy bylo v jednom roce představeno. Dnes testovaný iPhone 12 Pro přímo navazuje na loňský vlajkový model 11 Pro, přesto je od sebe odlišíte na první pohled.

  • I přes všechny překážky, které nám letošní rok nachystal, jsme se přece jen nakonec dočkali recenze iPhone 12 Pro. Se svým novým iPhonem jsem strávil uplynulý týden, vzal jsem jej na noční procházky, zajeli jsme si společně pár kol na Red Bull Ringu a vyvětral jsem jej v rakouských Alpách. To vše jsem poctivě dokumentoval, dělal si poznámky a snažil se přijít na to, v čem je jiný než jeho předchůdci.

  • K tomu nejlepšímu, co Apple přinesl v letošním roce na trh, patří bezesporu iPhone 12 Pro. Jde o vrcholnou edici, která cílí na náročné uživatele. V čem se tento královský smartphone liší od základní dvanáctky, a vyplatí se připlatit? Levnější iPhone 12 jsme proklepli již minulý týden v důkladné recenzi. Přístroj nás příjemně překvapil a předpověděli jsme, že půjde o jeden z nejprodávanějších modelů – Apple totiž letos představil hned čtyři nové smartphony s logem nakousnutého jablka.

  • Do redakce dorazil Apple iPhone 12 Pro, který po letech přináší nový design, větší displej i paměti, podporu 5G a poprvé i LiDAR. Apple však letos významně překopal své portfolio, výrazně vylepšil základní model a oba Pro modely od sebe překvapivě odlišil foťákem. Apple iPhone 12 Pro se tak najednou ocitl v situaci, kdy už není tím úplně nejvybavenějším iPhonem a zároveň mu na záda ještě více dýchá základní model.

  • Představení letošních iPhonů bylo rozhodně jedno z nejdiskutovanějších vůbec. Nikdo do poslední chvíle pořádně nevěděl, kdy a co přesně Apple světu představí. Po zářijové keynote bylo všem jasné, že se v blízké době musíme dočkat další události, kde nám budou představeny iPhony, které budou kralovat následující rok. Modelová řada iPhonů 12 se skládá poprvé v historii ze čtyř modelů. iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max.