Recenze Apple iPhone 11 Pro Max

Apple iPhone 11 Pro Max
Apple iPhone 11 Pro Max
Apple iPhone 11 Pro Max
Apple iPhone 11 Pro Max

Odborné recenze

  • Apple v září 2019 tradičně představil nové jablečné telefony. Sice jsme web se založením primárně na systém Android, ovšem zajímá nás, kam se posouvají i konkurenti. Proto jsme si vybrali do recenze nekompromisní iPhone 11 Pro Max, tedy tu nejvyšší a nejdražší verzi. Ten vzbudil při představení spoustu otázek, lidé si utahují z designu modulu fotoaparátu a z velkého výřezu. Je to však na místě? Nebo si Apple zaslouží potlesk? Obstojí před Android konkurencí?

  • Připadá mi to jako včera, co jsem seděl v pracovně a v ruce držel iPhone XS Max, který byl v tu chvíli naprostou novinkou na trhu a zároveň iPhonem s doposud největším displejem. Od této chvíle však uplynul již zhruba rok a já ji teď prožívám nanovo, jen mi v ruce sedí iPhone 11 Pro Max. Jeho prodeje sice odstartovaly teprve minulý pátek a v mnoha obchodech je stále nedostatkovým zbožím, díky našim partnerům se nám jej však podařilo na testy získat už nyní a řádně si jej osahat.

  • iPhone 11 Pro Max je celkově již šestým velkým a zároveň druhým iPhonem bezrámečkové éry. A tak zatímco klasický a menší Pro nemá co do rozměrového srovnání větší konkurenci, iPhone 11 Pro Max je na tom jinak. Telefony s úhlopříčkou kolem 6,5 palce totiž rostou jako houby po dešti. Obstojí tak tento velikán v souboji s konkurencí, kterou menší sourozenec tak chytře obešel? Nejen to prozradí naše recenze!

  • Recenze iPhone 12 Pro Max je bezesporu jednou z nejočekávanějších recenzí na Jablíčkáři letošního roku. O to větší máme radost, že se nám telefony podařily do redakce zajistit a my vám nyní můžeme v následující řádcích přinést jejich komplexní hodnocení. Jaký tedy iPhone 12 Pro Max v reálu je? Mluvit o designu iPhonu 12 Pro Max jako o něčem novém upřímně příliš dobře nejde.