Samsung RS67N8211

Samsung RS67N8211
Samsung RS67N8211
Samsung RS67N8211
Samsung RS67N8211

Informace o Samsung RS67N8211

Americké lednice Samsung RS67N8211 vám poskytne díky sým kompaktním rozměrům skvělý komfort a zároveň ohromné množství vnitřního prostoru pro uchovávání potravin. Je vybavena celou řadou inovativních technologií, které se postarají o to, aby potraviny ve vaší lednici zůstaly déle chutné a čerstvé. Jednou z těchto technologií jsou oddělené chladící systémy udržující ve vnitřních prostorách chladničky ideální vlhkost a teplotu a zároveň zabraňují mísení pachů. Další neopomenutelnou funkcí je skvělá izolace a digitální invertor, který brání kolísání teplot. Elegantní design dobře zapadne do každého interiéru a díky přehlednému dispeji je ovládání spotřebiče opravdu snadné. Třešničkou na dortu je dávkovač ledu a vody umístěný na vnější části dvěří.

Technologie SpaceMax

Chladnička Samsung RS8000 poskytuje díky pokročilé technologii SpaceMax ještě více úložného prostoru pro vaše potraviny (o 100 litrů více v porovnání s běžnými modely) bez navýšení externích rozměrů.

Twin Cooling Plus

Uchovejte potraviny čerstvější a šťavnatější až dvakrát déle než doposud. Technologie Twin Cooling Plus optimalizuje úroveň vlhkosti a teplotu v chladničce i mrazáku pomocí oddělených chladicích systémů. Tím navíc zabraňuje mísení vůní různých druhů jídla a pomáhá udržet jejich chuť.

Precizní úroveň chlazení

Vaše potraviny si zachovají svou chuť, čerstvost i texturu po mnohem delší dobu. Oddělené systémy chlazení zajišťují správnou teplotu v každé části chladničky. Pokročilá izolace omezuje teplotní výkyvy bez ohledu na podmínky v okolí. K detekci a úpravě správné teploty pomáhá také technologie digitálního invertoru.

Ploché dveře

Dopřejte své domácnosti vysokou úroveň moderního stylu. Dveře chladničky díky elegantně plochému provedení nezasahují do prostoru kuchyně, takže nijak nenaruší její čistý vzhled.

Minimalistické a skryté provedení

Ledové osvěžení budete mít s dávkovačem vody a ledu vždy po ruce, přesto díky jeho designu a ukrytému displeji zůstane zachována minimalistická čistota chladničky. Dávkovač je součástí dveří přístroje, takže si kdykoliv můžete dopřát chladnou vodu nebo led. Další ovládací prvky jsou pak ukryté uvnitř, ale stále jsou snadno dostupné.