Samsung RS50N3413

Samsung RS50N3413
Samsung RS50N3413
Samsung RS50N3413
Samsung RS50N3413

Informace o Samsung RS50N3413

Díky americké lednici Samsung RS50N3413 a jejím moderním technologiím si potraviny uchovají svou čerstvost a chutnost opravdu dlouho. O stálou teplotu se postarají zabudované ventilační otvory, díky kterým vzduch proudí po celém interiéru rovnoměrně a nehrozí tak žádné kolísání teploty. Nesmíme zapomenou zmínit ani technologii No Frost, která zabraňuje nežádoucí námraze. Mražené suroviny (nebo vodu pro výrobu ledu) navíc dokážete hravě okamžitě ochladit a postačí k tomu pouze stisknutí jediného tlačítka. Uvnitř je chladnička velmi elegantně řešená, prakticky členěná a postará se tak o dostatek prostoru pro každou surovinu. Nízkou spotřebu, dlouhou životnost a tichý chod má na starost digitální invertor, který dokáže automaticky přizpůsobit stupeň chlazení.

Elegantně minimalistický design

Doplňte svou domácnost moderní minimalistickou lednicí v elegantním provedení. Díky svému čistému ocelovému vzhledu se stane přirozenou součástí vaší kuchyně, její symetrii pak vyzdvihují i dokonale ploché dveře se svislými rukojeťmi.

Digitální invertor

Lepší energetická účinnost, nižší úroveň hluku a dlouhodobá životnost. To jsou výhody kompresoru s digitálním invertorem. Ten se navíc automaticky přizpůsobí požadavkům na chlazení. Podle potřeby se nastaví na jednu ze sedmi úrovní rychlosti, jeho provoz je tak tišší a úspornější. Díky nižšímu opotřebení je na něj navíc poskytována záruka 10 let.

Technologie No Frost

Uchovejte potraviny déle čerstvé i bez jejich zmrazení. Technologie No Frost optimalizuje proudění vzduchu v chladničce, čímž v ní zajišťuje konstantní teplotu bez nežádoucích výkyvů. Zabraňuje tak nutnosti chladničku odmrazovat a pomáhá zachovat čerstvost uskladněného jídla.

Systém All-around Cooling

Vaše potraviny zůstanou čerstvější i díky technologii All-around Cooling. Tento chladicí systém totiž pracuje rovnoměrně v celém prostoru spotřebiče. Ventilační otvory jsou umístěny na úrovni každé police, takže nikde nedochází k teplotním výkyvům a všude jsou zachovány podmínky pro optimální chlazení.

Funkce Power Freeze

Stačí stisknout jediné tlačítko – a během okamžiku vyrobíte led nebo rychle zmrazíte jídlo. Funkce Power Freeze automaticky nastaví teplotu mrazáku na nejnižší možnou úroveň, navíc potraviny ochladí mnohem silnějším proudem ledově chladného vzduchu. Je tak ideální nejen pro rychlou výrobu kostek ledu, ale například i intenzivní ochlazení zmrzliny.

Přihrádka na mléčné výrobky

Využijte objemný prostor chladničky skutečně efektivně. Speciální volitelné části slouží k praktickému uskladnění mléčných výrobků nebo vína. Takže jogurty pro ranní snídani budete mít neustále po ruce a láhve s vínem zůstanou v bezpečí.

Držák na láhve (volitelný)

Poskytněte láhvím vína ve své chladničce skutečně ideální podmínky. Volitelný držák je navržený pro jejich praktické a bezpečné uložení. Nemusíte se tak obávat kutálení volně položených láhví po poličce. A oblíbený ročník budete mít vždy okamžitě na dosah.

Parametry

Typ konstrukce
UmístěníVolně stojící
ProvedeníAmerické
MrazákAno
Výrobník leduAno
Zaměnitelné otevírání dvířekNe
Úložné prostory
Hrubý objem chladničky551 l
Čistý objem chladničky359 l
Počet polic v chladničce5
Přihrádka na vajíčkaAno
Zásobník na voduAno
Držák na lahveAno
Počet přihrádek ve dveřích7
Funkce
No frostAno
Nulová zónaNe
VentilátorAno
Antibakteriální ochranaAno
DisplejAno
Varovný signálAno
SuperchlazeníNe
Oddělená regulaceAno
SmartNe
Prázdninový režimAno
Spotřeba
Roční spotřeba energie395 kWh
Hlučnost
Hlučnost42 dB
Třída hlučnostiD
Mrazák
Pozice mrazákuVlevo
Čistý objem mrazáku175 l
Počet zásuvek3
Mrazící kapacita10 kg/24h
SupermrazeníAno
Rozměry a váha
Výška178.9 cm
Šířka91.2 cm
Hloubka (včetně madla)73.4 cm
Hmotnost103 kg
Výrobce
VýrobceSamsung
Datum uvedení na trh