Samsung RB30J3215

Samsung RB30J3215
Samsung RB30J3215
Samsung RB30J3215
Samsung RB30J3215

Informace o Samsung RB30J3215

Ideální prostředí uvnitř chladničky značně prodlouží dobu, po kterou mohou zůstat všechny suroviny stále krásně čerstvé a chutné. Skvěle navržený interiér chladničky Samsung RB30J3215 vám dodá dostatek prostoru pro všechny druhy potravin a zároveň se postará o rovnoměrné chlazení a stálou teplotu. Lednice je také vybavena speciální přihrádkou pro maso a čerstvé ryby, kde je udržována stálá teplota kolem nuly. Abyste měli vždy přehled o obsahu chladničky, je vnitřní prostor vybaven LED osvětlením a vysouvacími policemi, díky kterým snadno dosáhnete i do zadních prostor chladničky. Mrazák je vybaven zásuvkou, kterou lze kompletně otevřít, čímž je značně usnadněna manipulace s mraženými surovinami. Potěší vás také beznámrazová technologie a kompresor, který se postará o nízkou spotřebu energie.

Rovnoměrné chlazení celého prostoru

Systém chlazení celého prostoru rovnoměrně ochlazuje celý vnitřní prostor chladničky, takže v každém rohu jsou přesně tytéž podmínky. Studený vzduch vychází více větracími otvory na úrovni každé police, takže je zachována konstantní teplota a potraviny zůstávají déle čerstvé.

Ideální péče o maso a ryby

Zóna Fresh Zone je chytře navržená zásuvka, která poskytuje ideální prostředí k uskladnění masa a ryb – uchovává je při optimální teplotě, aby zůstaly čerstvé a měly co nejlepší chuť.

Je snadné vše najít a na vše dosáhnout

Police se snadným posouváním, která se jednoduše zasouvá dovnitř a ven, vám pomůže efektivně ukládat, organizovat a zpřístupnit vaše potraviny, abyste mohli rychle a snadno dosáhnout na věci zcela vzadu a v každém rohu.

Uložení objemnějších položek

Velká dveřní přihrádka umožňuje bezpečné ukládání objemnějších položek ve dveřích. Je možné zde uložit objemné krabice s mlékem či džusem a dvě řady plechovek nebo lahví s nápoji. Tím se uvolní prostor na policích a získáte tak více místa pro ostatní potraviny!

Přihrádka, která se dá úplně otevřít (mrazák)

Větší otvor usnadňuje urovnávání a vyndávání potravin a zároveň umožňuje optimalizovat úložný prostor.

Inteligentní provoz, dlouhodobý výkon

Kompresor s digitálním převodníkem automaticky reguluje svou rychlost v rozmezí 7 úrovní podle aktuálních požadavků na chlazení. Díky tomu má nižší spotřebu energie, minimalizuje se jeho hlučnost a snižuje se opotřebení, takže je zajištěn dlouhodobý výkon.

Už žádná námraza

Technologie automatického odmrazování zabraňuje vzniku námrazy a udržuje stálou teplotu v každém koutě chladničky. Rovněž chladí téměř dvakrát rychleji, čímž snižuje zatížení chladicího systému a prodlužuje jeho životnost.

Parametry

Typ konstrukce
UmístěníVolně stojící
ProvedeníKombinované
MrazákAno
Výrobník leduNe
Zaměnitelné otevírání dvířekAno
Úložné prostory
Hrubý objem chladničky311 l
Čistý objem chladničky213 l
Počet polic v chladničce4
Přihrádka na vajíčkaAno
Zásobník na voduNe
Držák na lahveAno
Počet přihrádek ve dveřích5
Funkce
No frostAno
Nulová zónaNe
VentilátorNe
Antibakteriální ochranaNe
DisplejAno
Varovný signálAno
SuperchlazeníNe
SmartNe
Prázdninový režimAno
Ochrana proti ulpívání otiskůAno
Spotřeba
Roční spotřeba energie249 kWh
Hlučnost
Hlučnost37 dB
Třída hlučnostiC
Mrazák
Pozice mrazákuDole
Čistý objem mrazáku108 l
Počet zásuvek3
Mrazící kapacita13 kg/24h
SupermrazeníAno
Rozměry a váha
Výška178 cm
Šířka59.5 cm
Hloubka (včetně madla)66.8 cm
Hmotnost66.5 kg
Výrobce
VýrobceSamsung
Datum uvedení na trh

Porovnání

Porovnejte Samsung RB30J3215 s jinými produkty v kategorii lednice.