Samsung RB30J3215

Samsung RB30J3215
Samsung RB30J3215
Samsung RB30J3215
Samsung RB30J3215

Informace o Samsung RB30J3215

Ideální prostředí uvnitř chladničky značně prodlouží dobu, po kterou mohou zůstat všechny suroviny stále krásně čerstvé a chutné. Skvěle navržený interiér chladničky Samsung RB30J3215 vám dodá dostatek prostoru pro všechny druhy potravin a zároveň se postará o rovnoměrné chlazení a stálou teplotu. Lednice je také vybavena speciální přihrádkou pro maso a čerstvé ryby, kde je udržována stálá teplota kolem nuly. Abyste měli vždy přehled o obsahu chladničky, je vnitřní prostor vybaven LED osvětlením a vysouvacími policemi, díky kterým snadno dosáhnete i do zadních prostor chladničky. Mrazák je vybaven zásuvkou, kterou lze kompletně otevřít, čímž je značně usnadněna manipulace s mraženými surovinami. Potěší vás také beznámrazová technologie a kompresor, který se postará o nízkou spotřebu energie.

Rovnoměrné chlazení celého prostoru

Systém chlazení celého prostoru rovnoměrně ochlazuje celý vnitřní prostor chladničky, takže v každém rohu jsou přesně tytéž podmínky. Studený vzduch vychází více větracími otvory na úrovni každé police, takže je zachována konstantní teplota a potraviny zůstávají déle čerstvé.

Ideální péče o maso a ryby

Zóna Fresh Zone je chytře navržená zásuvka, která poskytuje ideální prostředí k uskladnění masa a ryb – uchovává je při optimální teplotě, aby zůstaly čerstvé a měly co nejlepší chuť.

Je snadné vše najít a na vše dosáhnout

Police se snadným posouváním, která se jednoduše zasouvá dovnitř a ven, vám pomůže efektivně ukládat, organizovat a zpřístupnit vaše potraviny, abyste mohli rychle a snadno dosáhnout na věci zcela vzadu a v každém rohu.

Uložení objemnějších položek

Velká dveřní přihrádka umožňuje bezpečné ukládání objemnějších položek ve dveřích. Je možné zde uložit objemné krabice s mlékem či džusem a dvě řady plechovek nebo lahví s nápoji. Tím se uvolní prostor na policích a získáte tak více místa pro ostatní potraviny!

Přihrádka, která se dá úplně otevřít (mrazák)

Větší otvor usnadňuje urovnávání a vyndávání potravin a zároveň umožňuje optimalizovat úložný prostor.

Inteligentní provoz, dlouhodobý výkon

Kompresor s digitálním převodníkem automaticky reguluje svou rychlost v rozmezí 7 úrovní podle aktuálních požadavků na chlazení. Díky tomu má nižší spotřebu energie, minimalizuje se jeho hlučnost a snižuje se opotřebení, takže je zajištěn dlouhodobý výkon.

Už žádná námraza

Technologie automatického odmrazování zabraňuje vzniku námrazy a udržuje stálou teplotu v každém koutě chladničky. Rovněž chladí téměř dvakrát rychleji, čímž snižuje zatížení chladicího systému a prodlužuje jeho životnost.