LG GBP62DSNFN

LG GBP62DSNFN
LG GBP62DSNFN
LG GBP62DSNFN
LG GBP62DSNFN

Informace o LG GBP62DSNFN

LG GBP62DSNFN je moderní, volně stojící kombinovaná chladnička, která bezpochyby zapadne do každého kuchyňského interiéru. Spotřebič vás nadchne především svými inovativními funkcemi, které se postarají o delší čerstvost a lahodnou chuť potravin, a také se pochlubí velmi úsporným provozem. Chytré vnitřní uspořádání vám umožní uskladnit suroviny do lednice přehledně a s ohledem na jejich teplotní požadavky. Inventorový lineární kompresor zaručí nejen krásně tichý provoz, ale také spolehlivý chod chladničky. Výrobce na kompresor poskytuje desetiletou záruku.

Vždy čerstvé a chutné potraviny

Chladnička LG vám umožní přesně regulovat teplotu, a tak vás potěší přesným a rovnoměrným chlazením po celých 24 hodin. K tomu napomáhá také technologie DoorCooling využívající speciální průduchy v přední části chladničky. Díky stále teplotě uvnitř zůstanou vaše potraviny dlouhodobě čerstvé, chutné a voňavé.

Dlouhá životnost

O spolehlivý a především tichý chod chladničky se postará invertorový lineární kompresor, který se vyznačuje dlouhou životností. Jeho nízká hlučnost je založená na vyspělé technologii a narozdíl od standardních kompresorů tedy ani nebudete vědět, že lednici doma máte. Provoz chladničky je díky němu navíc energeticky šetrný.

Vždy ideální teplota

Součástí chladničky je mimo jiné také praktická zásuvka FreshConverter. Ta je určena pro skladování masa, čerstvých ryb a zeleniny. Výhoda zásuvky spočívá v regulovatelnosti její teploty v závislosti na tom, který druh potravin do ní uložíte. Ať už tedy do zásuvky uskladníte štavnaté papriky nebo lahodného pstruha, vždy získáte optimální klima a vaše potraviny vydrží déle čerstvé, výživné a chutné.

Elegantní design

Chladnička je k dostání v elegantním nerezovém provedení a zapadne tak do jakéhokoliv interiéru. A nadchne vás nejen svým exteriérem. Zevnitř se pochlubí praktickým LED osvětlením, které dokonale osvítí vnitřní prostor spotřebiče a vy tak budete mít skvělý přehled.

Parametry

Typ konstrukce
UmístěníVolně stojící
ProvedeníKombinované
MrazákAno
Výrobník leduNe
Zaměnitelné otevírání dvířekAno
Úložné prostory
Hrubý objem chladničky419 l
Čistý objem chladničky277 l
Počet polic v chladničce3
Přihrádka na vajíčkaAno
Zásobník na voduNe
Držák na lahveNe
Počet přihrádek ve dveřích3
Funkce
No frostAno
Nulová zónaNe
VentilátorNe
Antibakteriální ochranaAno
DisplejNe
Varovný signálAno
SuperchlazeníAno
Oddělená regulaceAno
SmartAno
Prázdninový režimAno
Ochrana proti ulpívání otiskůNe
Spotřeba
Roční spotřeba energie215 kWh
Hlučnost
Hlučnost36 dB
Třída hlučnostiC
Mrazák
Pozice mrazákuDole
Čistý objem mrazáku107 l
Počet zásuvek3
Mrazící kapacita14 kg/24h
SupermrazeníAno
Rozměry a váha
Výška203 cm
Šířka59.5 cm
Hloubka (včetně madla)68.2 cm
Hmotnost72 kg
Výrobce
VýrobceLG
Datum uvedení na trh