LG GBP61SWPFN

LG GBP61SWPFN
LG GBP61SWPFN
LG GBP61SWPFN
LG GBP61SWPFN

Informace o LG GBP61SWPFN

Samostatně stojící kombinovaná chladnička LG GBP61SWPFN přichází v klasickém provedení v krásné bílé barvě. Do výbavy dostala lineární inventorový kompresor, díky kterému vás potěší svým tichým provozem a také dlouhou životností. Chladnička vyniká svým rovnoměrným chlazením, které se postará o to, že potraviny uložené uvnitř budou dlouho čerstvé, křupavé a šťavnaté. Průduchy v přední části pomáhají bránit výkyvům teploty. A v neposlední řadě se lednice pyšní zásuvkou FRESHConverter, která má různé režimy podle skladovaných potravin, a kterým se maximálně přizpůsobí.

Déle čerstvé potraviny

LG GBP61SWPFN je vybavena technologií NatureFresh, která má na starosti, aby všechny suroviny uvnitř lednice zůstaly dlouho čerstvé a zachovaly si svou lahodnou chuť, vůni, křupavost a šťavnatost.

Déle čerstvé potraviny

Lineární invertorový kompresor se postará o maximálně stálou teplotu, díky čemuž potraviny zůstávají déle čerstvé. Regulace teploty je velmi přesná.

Průduchy v přední části

Průduchy, které jsou umístěné v přední části chladničky napomáhají udržení rovnoměrné teploty. Díky tomu je chlazení rychlejší a minimalizuje se kolísání teploty při otevření dveří.

Zásuvka se speciální péčí

Některé suroviny, jako je například maso, čerstvé ryby nebo zeleninapotřebují specifické podmínky pro optimální skladování. Zásuvka FreshConverter nabízí tři režimy podle toho, který druh potravin v ní zrovna chcete skladovat.

Invertorový lineární kompresor

Moderní invertorový lineární kompresor se postará o nízkou spotřebu energie, tichý provoz a delší životnosti.