LG GBP31DSLZN

LG GBP31DSLZN
LG GBP31DSLZN
LG GBP31DSLZN
LG GBP31DSLZN

Informace o LG GBP31DSLZN

LG GBP31DSLZN je volně stojící lednice, která vás nadchne především svými skvělými technologiemi, elegantním designem a samozřejmě i tichým provozem. Díky technologii NatureFresh udrží zeleninu a ovoce dlouho čerstvé a šťavnaté, LinearCooling s lineárním inventorovým kompresorem se postará o maximální možnou čerstvost všech surovin a zajistí stálou teplotu. Chladnička nabídne také Total No Frost, Multi-Air Flow, dětský zámek, alarm otevřených dveří, expresní chlazení a mrazení a ještě mnohem víc! A navíc se pyšní bohatým a logicky děleným vnitřním prostorem.

Technologie NatureFresh

Technologie NatureFresh slouží k uchování čerstvosti, křupavosti a šťavnatosti veškeré uložené zeleniny a ovoce, a to včetně její vůně a chuti.

Technologie LinearCooling

Technologie LinearCooling vám zaručí tu největší možnou čerstvost všech uložených surovin. Princip spočívá v lineárním invertorovém kompresoru, který se postará o udržování stabilní teploty uvnitř chladničky. Vychutnejte si vše přesně tak, jak to máte rádi.

Technologie DoorCooling+

Technologie DoorCooling+ se postará až o 32% rychlejší zchlazení vložených potravin díky speciálním integrovaným průduchům, které jsou umístěny v přední části lednice, a které udržují rovnoměrnou teplotu. Výsledkem budou vždy dokonale svěží potraviny, na kterých si zaručeně pochutnáte.

Praktické funkce

LG GBP31DSLZN je vybavena hned několika praktickými funkcemi, jako jsou například Total No Frost, Multi-Air Flow, dětský zámek, alarm otevřených dveří, expresní chlazení a mrazení, prázdninový režim, Smart Diagnosis, osvětlení Soft LED, atraktivní LED displej na dveřích chladničky a další.

Přehledně členěný vnitřní prostor

Díky dostatečnému množství prostoru budete mít přehled o všech surovinách uvnitř lednice. Součástí výbavy interiéru jsou tři police z odolného tvrzeného skla, zásuvka Fresh Zone a držák na vejce. V mrazáku pak najdete tři zásuvky, včetně Big Boxu.