Sencor STM 3700WH

Sencor STM 3700WH
Sencor STM 3700WH
Sencor STM 3700WH
Sencor STM 3700WH

Informace o Sencor STM 3700WH

Jsem víceúčelový kuchyňský robot od Sencoru s 18 nástavci. V kuchyni dokážu zastat každou práci na jedničku, a k tomu ušetřím spoustu místa! Náhradním totiž práci za několik kuchyňských robotů.

Tři výstupové konstrukce

Hnětu, stírám, tvaruji, šlehám, míchám, krouhám, krájím, melu a mixuji teplé či studené. Abych dosáhl všech těchto funkcí, disponuji deseti rychlostními stupni a pulzním spínačem pro maximální otáčky. Pro jednoduché sestavení a výměnu nástavců jsem vybaven bajonetovým systémem. Jsem bezpečný pro velké i malé. Při maximálním výkonu se nehnu z místa, díky protiskluzovým nožkám a aretační pojistka mi nedovolí, abych se samovolně spustil ve vyklopené poloze.

Nerezová místa o objemu 5,5L nadchne i početnější rodinu

Ušlehám v ní až 8 vajec a společně s mým silným motorem umím zpracovat těžká těsta. Na vše si dohlédnu pomocí průhledného víka, do kterého mohu během chodu přidat další suroviny. Při jakémkoliv výkonu neušpiním kuchyň a jako bonus zabavím i menší kuchaře / kuchtičky.

Planetární systém hnětení, míchání a šlehání

Během procesu má hlavice rotuje oběma směry zároveň, proto zaručuji bezezbytkové promíchání obsahu mísy, a to bez jakékoliv hrudky. Balónová metla - Pro šlehání až 8 vajec / 12 bílků nebo výrobním výbornou šlehačku a jemný krém. Hnětací hák - Uhnětu jakýkoliv druh těžkého těsta, např. na chléb, pizzu nebo těstoviny. Míchací metla - Lehká těsta opatrně promíchám a ponechám v nich dostatek vzduchu, jako při ručním šlehání. Bezkonkurenční koláče, dorty, krémy nebo polevy jsou na světě.

Vysoký výkon 1000W

Až 1,5l nejrůznějších druhů polévek, kaší, přesnídávek, smoothies, koktejlů i ledových tříští. Pokud potřebuji namlít kávu, nakrájet cibuli, rozemlít oříšky, vyměním mixér za nádobu mlýnku a je to!

Melu, strouhám, krájím, hnětu a umím i těstoviny

S mlýnkem na maso zvládnu připravit směs na karbanátky, hamburgery či boloňskou omáčku. Pomocí dalších nástavců můžu vytvářet uzenářské produkty ve dvou velikostech, jako třeba klobásky nebo jitrničky. Pomocí tří vyměnitelných nástavců strouhám najemno nebo nahrubo, krájím plátky do polévky a na salát. Snadno připravím nejrůznější druhy zeleniny, ovoce, brambory nebo dokonce i strouhanku. Urychlím tak celý proces vaření prakticky od A až po Z. Tolik miluji výrobu těstovin, že jsem vybaven hned pěti nástavci na jejich přípravu, od špaget až po fleky. Jakékoliv těsto na těstoviny pro mě není překážkou. Je libo špenátové, fazolové, celozrnné těstoviny? Stačí, když dokonale smíchám veškeré ingredience, zvolím nástavec a domácí těstoviny jsou hotové raz dva.

Parametry

Funkce
MixováníAno
SekáníAno
StrouháníAno
ŠleháníAno
HněteníAno
PasírováníNe
Plnění uzeninAno
Rychlost a ovládání
Příkon1000 W
Počet rychlostí10
Plynulá regulace rychlostiAno
Pulsní spínačAno
DisplejNe
Další příslušenství
HranolkovačNe
Lis na citrusyNe
Mlýnek na mákNe
Mlýnek na masoAno
OdšťavňovačNe
Bezpečnost
Bezpečnostní pojistkaAno
Pojistka proti přehřátíAno
Protiskluzové nožičkyAno
Rozměry a váha
Šířka23 cm
Výška34 cm
Hloubka38 cm
Hmotnost9.8 kg
Hlavní nádoba
Objem5.5 l
MateriálNerez
Ostatní
Planetární systém mícháníAno
Výrobce
VýrobceSencor
Datum uvedení na trh