Philco PHSM 9000

Philco PHSM 9000
Philco PHSM 9000
Philco PHSM 9000
Philco PHSM 9000

Informace o Philco PHSM 9000

Všestranný a extrémně výkonný multifunkční kuchyňský robot Philco PHSM 9000 nahradí hned několik kuchyňských spotřebičů zároveň. Je vyroben v nerezu a metla míchá planetárním systémem pro stoprocentní účinnost. Robot vás potěší šesti rychlostmi a pulzním režimem pro dokonalé rozmixování.

Philco PHSM 9000 si poradí se vším

Šlehá, míchá, hněte, zastane každou náročnou práci. Nádoba na hnětení má objem celých 5 litrů a díky odklopnému ramenu snadno vyměníte třeba balonovou metlu za hnětací hák či plochou metlu se speciální nepřilnavou úpravou. Díky 3D planetárnímu pohybu míchání docílíte dokonalého promísení všech ingrediencí.

Smoothie nebo led? Třeba hned!

Kuchyňský robot Philco PHSM 9000 dokáže hravě díky silnému motoru a ostrým ocelovým nožům precizně rozmixovat třeba ovoce, zeleninu a rozdrtí i led. Poradí si i s nasekáním oříšků a bylinek - snadno tak připravíte třeba i lahodné domácí pesto. Do masivní skleněné nádoby s objemem 1,5 l se toho vejde pravdu hodně.

Philco PHSM 9000 umele 20 kilo s přehledem

Nezalekne se ani mletého masa. Philco PHSM 9000 je vybaven silným mlýnkem se třemi kotouči a připraví tak lahodné mleté maso bez roztírání do úhledných provázků. Stačí jen připevnit nástavec na klobásy a párky a můžete se pustit do kvalitních domácích uzenin nebo tradičních českých pokrmů. Snadno si tak připravíte například chutný hovězí tataráček, karbanátky, nebo lahodnou vinnou klobásku.

Nastrouhá zeleninu a vylisuje ovocnou šťávu

V balení najdete také tři struhadla – jemné, hrubé a plátkovací, a z nástavců si můžete složit i lis na ovoce. Ten je založen na principu pomalého lisování při nízkých otáčkách, čímž nedochází k redukci vitamínů a enzymů. A rozdíl v chuti a vůni takto vymačkané ovocné nebo zeleninové šťávy rozhodně poznáte.

Parametry

Funkce
MixováníAno
SekáníNe
StrouháníAno
ŠleháníAno
HněteníAno
PasírováníNe
Plnění uzeninAno
Rychlost a ovládání
Příkon1200 W
Počet rychlostí6
Plynulá regulace rychlostiNe
Pulsní spínačAno
DisplejNe
Další příslušenství
HranolkovačNe
Lis na citrusyAno
Mlýnek na mákNe
Mlýnek na masoAno
OdšťavňovačAno
Rozměry a váha
Šířka36 cm
Výška33 cm
Hloubka18 cm
Hmotnost7.3 kg
Hlavní nádoba
Objem5 l
MateriálNerez
Ostatní
Planetární systém mícháníAno
Výrobce
VýrobcePhilco
Datum uvedení na trh