Klarstein Lucia

Klarstein Lucia
Klarstein Lucia
Klarstein Lucia
Klarstein Lucia

Informace o Klarstein Lucia

Klarstein Lucia Rossa je multifunkční kuchyňský robot, který zahrnuje míchací modul, mixér, mlýnek na maso a nerezovou mísu.

Specialista na přípravu těst

Dominantním prvkem robotu Klarstein je modul míchání a hnětení. Díky míchacímu háku, metličce a hnětacímu háku můžete být opravdu kreativní a s těmito pomocníky připravit nadýchaný sníh, bublaninu jako od maminky či těsto na voňavý domácí chléb. Můžete také nastavit rychlost míchání tak, aby odpovídala konkrétním ingrediencím.

Bohaté příslušenství

Kuchyňský robot má také řadu příslušenství k přípravě široké škály různých jídel, jako je mleté maso, těstoviny či sušenky. Rozsah funkcí Klarstein Lucia je završen skleněnou nádobou mixéru o objemu 1,5 l pro výrobu koktejlů, drinků zmrzliny a mnoho dalšího. Mixér či mlýnek na maso můžete díky chytrému řešení snadno instalovat či demontovat, proto můžete mít na relativně malém prostoru opravdu všestranného pomocníka.

Stylový elegán

Vizuálně tento kuchyňský robot zcela vybočuje z nudné nabídky běžných kuchyňských spotřebičů a spojuje stylový design s maximální funkčností.