Klarstein Bella

Klarstein Bella
Klarstein Bella
Klarstein Bella
Klarstein Bella

Informace o Klarstein Bella

Kdo klade při přípravě jídel důraz na kvalitu, ten ví, jak důležitý je ten nejlepší, vhodný a perfektní nástroj. Kuchyňský robot Klarstein Bella Rossa je přesně takový. Protože zpracovává a připravuje potraviny podstatně rychleji, jednodušeji a spolehlivěji, jak se to očekává od profesionálního kuchyňského pomocníka.

Skvělá cena

Mnohá velmi dobrá hodnocení na všech online platformách, vynikající výsledky testů a bez výjimky pozitivní videa zákazníků k zařízení Bella Rosse se o něm se nemohou mýlit. Nejenže dodrží, co slibuje, ale překračuje očekávání. Za neuvěřitelným poměrem ceny a výkonu zůstává vše ve stínu.

Jednoduchý, rychlý a robustní - SUV mezi kuchyňskými roboty

Díky skvělému upínacímu systému mění kuchyňský robot obratem ruky své určení. S hnětacím hákem uděláte hravě skvělé těsto na pizzu, s mixérem zase úžasnou rajčatovou polévku. A pak přijde na řadu metlička na sníh pro přípravu dezertu. Nejen různorodost, ale i snadná manipulace Vás ovlivní.

6 úrovní výkonu pro každou příležitost

Hnětení, mixování, šlehání, míchání, promíchávání. Zkušený kuchař ví, že každý proces má svou vlastní rychlost a svou specifickou intenzitu. Proto je robot vybaven ovládáním o 6 výkonnostních úrovní pro každý pracovní proces.

Kapacita až do 5 litrů, promíchá až 2 litry těsta

Mísa z ušlechtilé oceli má kapacitu 5 litrů a lze v ní připravovat těsto s objemem až 2 litry. Design a rozmanitost barev vás nadchne a zároveň zohlední, aby Klarstein Bella našla své místo v moderních a mladých kuchyních.

Parametry

Funkce
MixováníNe
SekáníNe
StrouháníNe
ŠleháníAno
HněteníAno
PasírováníNe
Plnění uzeninNe
Rychlost a ovládání
Příkon1200 W
Počet rychlostí6
Plynulá regulace rychlostiNe
Pulsní spínačNe
DisplejNe
Další příslušenství
HranolkovačNe
Lis na citrusyNe
Mlýnek na mákNe
Mlýnek na masoNe
OdšťavňovačNe
Bezpečnost
Bezpečnostní pojistkaAno
Pojistka proti přehřátíNe
Protiskluzové nožičkyAno
Rozměry a váha
Šířka39 cm
Výška36 cm
Hloubka23 cm
Hmotnost8 kg
Hlavní nádoba
Objem5.2 l
MateriálNerez
Ostatní
Planetární systém mícháníAno
Výrobce
VýrobceKlarstein
Datum uvedení na trh