Klarstein Bella Pico 2G

Klarstein Bella Pico 2G
Klarstein Bella Pico 2G
Klarstein Bella Pico 2G
Klarstein Bella Pico 2G

Informace o Klarstein Bella Pico 2G

Velký malý pomocník: kuchyňský robot Klarstein Bella Pico 2G přináší nový výkon v kompaktní třídě s obvykle vysokou kvalitou, jednoduchou obsluhou a prostorově úsporným designem.

Skvělý pomocník do každé kuchyně

Kuchyňský robot Klarstein Bella Pico 2G je logickým vývojem svého předchůdce: obvyklé kompaktní rozměry, které se vejdou i na menší pracovní desky, kombinuje s velkou miskou na míchání s objemem 5 litrů a s mimořádně silným motorem, který s výkonem 1200 W účinně uhněte i těžké kynuté těsto. Bella Pico 2G tak dokonale připraví i velké množství potravin.

Planetární systém míchání

Osvědčený planetární míchací systém od společnosti Klarstein zajistí nejlepší výsledky míchání tím, že se míchací prvky netočí jen sami kolem sebe, ale v míchací míse krouží také orbitálně. Díky tomu se dostanou přísady od okraje do středu misky a dosáhne se optimálně promíchání.

6 rychlostí a funkce Pulse

Díky 6 rychlostem a pulzní funkci je zařízení dokonale přizpůsobeno všem požadavkům moderních kuchyní - od rychlého šlehání smetany až po jemné hnětení těžkého chlebového těsta.

Hněte, míchá, slehá

Součástí dodávky je hák na těsto, míchací hák a metlička z nerezavějící ušlechtilé oceli. Budete mít tedy vždy ten správný nástavec: hnětací hák na chlebové těsto, míchací hák na suroviny se střední hustotou a metlička na šlehání smetany nebo másla. Díky kompaktní, tvarově dokonalé konstrukci z ABS plastu mixér Klarstein Bella Pico 2G nejenže zabírá velmi málo místa, ale v kuchyni také výborně vypadá.

Parametry

Funkce
MixováníNe
SekáníNe
StrouháníNe
ŠleháníAno
HněteníAno
PasírováníNe
Plnění uzeninNe
Rychlost a ovládání
Příkon1200 W
Počet rychlostí6
Plynulá regulace rychlostiNe
Pulsní spínačAno
DisplejNe
Další příslušenství
HranolkovačNe
Lis na citrusyNe
Mlýnek na mákNe
Mlýnek na masoNe
OdšťavňovačNe
Bezpečnost
Protiskluzové nožičkyAno
Rozměry a váha
Šířka22.5 cm
Výška32.5 cm
Hloubka38 cm
Hmotnost3.7 kg
Hlavní nádoba
Objem5 l
MateriálNerez
Ostatní
Planetární systém mícháníAno
Výrobce
VýrobceKlarstein
Datum uvedení na trh