Kenwood Chef XL Elite KVL6370S

Kenwood Chef XL Elite KVL6370S
Kenwood Chef XL Elite KVL6370S
Kenwood Chef XL Elite KVL6370S
Kenwood Chef XL Elite KVL6370S

Informace o Kenwood Chef XL Elite KVL6370S

Multifunkční kuchyňský robot Kenwood Chef XL Elite KVL6370S se bezpochyby stane nepostradatelným pomocníkem ve vaši kuchyni. Zvládne šlehání, hnětení, mixování nebo mletí. Je vyroben z kvalitních materiálů, čímž zaručuje dlouhou životnost a výkon je opravdu vysoký - 1400W motor udrží rychlost i při zpracování hutných těst či velkých objemů surovin.

Precizní ovládání

Nerezová mísa o kapacitě 6,7 l, vám umožní zpracovat až 2,5 kg mouky na tuhá těsta nebo vyšlehat až 16 bílků současně. Robot nabízí 6 rychlostních stupňů s pozvolným nárůstem otáček, pulsní funkci a k dispozici je také extra pomalá rychlost pro pozvolné a jemné zpracování surovin.

Nástavce nejvyšší kvality

Mezi klasickými metlami najdete balonovou šlehací metlu, s kterou namícháte dokonalý sníh z bílků. Spirálový hnětací hák si zase poradí s tuhým kynutým nebo chlebovým těstem a do třetice je součástí balení speciální K-metla, která je určena na jakoukoliv jinou směs. Na nerezové metly poskytuje Kenwood doživotní záruku.

Dokonale namleté maso

K robotu Kenwood Kenwood Chef XL Elite KVL6370S je možné připojit i kovový mlýnek na maso, který je vybavený 3 mlecími disky pro tři různé hrubosti mletí masa. Můžete si tak doma připravit třeba lahodný tataráček. Ve výbavě má i sadu na přípravu domácích uzenin.

ThermoResist mixér

Součástí balení je také skleněný mixér ThermoResist s objemem 1,6 l vyrobený z odolného borosilikátového skla, které zvládá teplotní šok. V mixéru tedy můžete bez obav připravovat horké polévky nebo rozdrtit led. Speciální nože Blend-X jsou sestavené tak, aby si poradily s jakoukoliv přísadou.

Více než 20 volitelných nástavců

K robotu je možné pořídit více než 20 dalších nástavců - na odšťavňování, krájení kostiček, přípravu domácích těstovin, zmrzliny apod.