ETA Gratussino Smart 0023 90090

ETA Gratussino Smart 0023 90090
ETA Gratussino Smart 0023 90090
ETA Gratussino Smart 0023 90090
ETA Gratussino Smart 0023 90090

Informace o ETA Gratussino Smart 0023 90090

Multifunkční kuchyňský robot ETA GRATUSSINO SMART vás okouzlí nejen svým moderním a elegantním designem, ale i bohatou výbavou, se kterou můžete šlehat, mísit i hníst těsto. Kromě toho však zvládá mlít maso, plnit uzeniny, a dokonce i tvořit masové trubičky Kebbe. Výkonný motor s příkonem 800 W a stabilizátorem udržuje nastavené otáčky i při velkém zatížení.

Bohaté příslušenství

Součástí robotu ETA GRATUSSINO SMART je nerezová mísa o objemu 4,5 l s průhledným krytem a otvorem. Díky velkému otvoru v krytu mísu jednoduše naplníte surovinami, a to i za chodu. Mezi dalším příslušenstvím najdete hnětací hák, šlehací metlu, mísící metlu a mlýnek na maso se dvěma velikostmi mlecích destiček pro střední a hrubé mletí. Nechybí ani nástavec na plnění klobás či jitrnic a nástavec na Kebbe. Vhod vám přijdou také další doplňky, jako je dostatečně velká plastová násypka, praktické pěchovadlo a uvolňovací klíč. Jednotlivé části nekovových dílů lze mýt v myčce na nádobí. Pokud vám tahle bohatá výbava nestačí, můžete ji jednoduše rozšířit dokoupením dalšího příslušenství.

Bezpečnost nadevše!

Bezpečnostní systém u výkyvného ramene umožňuje snadnou výměnu pracovních nástavců a současně zabrání samovolnému zapnutí robota. Robot také disponuje bezpečnostní tepelnou pojistkou, která se aktivuje při přetížení stroje, a tak chrání motor před zničením.

Prodloužená záruka

ETA na tento produkt poskytuje prodlouženou záruku 5 let na motor.