SYMA Z3

SYMA Z3
SYMA Z3
SYMA Z3
SYMA Z3

Informace o SYMA Z3

Dron Syma Z3 vás bezpochyby nadchne svou parádní výbavou - je totiž doslova nabitý skvělými vlastnostmi, navíc je jeho ovladatelnost tak jednoduchá, že je vhodný i pro úplné začátečníky a amatéry v oboru létání. Kromě klasických základních funkcí, jako jsou kompas a barometr je Syma Z3 vybavena také funkcí automatického vzletu a přistání, předprogramovanými akrobatickými flipy o 360°, přístroj také zvládne letět po vámi vyznačené trase (Way-Points) a disponuje funkcí sledování objektu (Follow Me). Dron je snadno ovladatelný hned několika způsoby - buď klasicky vysílačem, nebo pomocí chytré aplikace, kterou během chvilky nainstalujete do vašeho smartphonu, nebo prostřednictvím gravitačního čidla v telefonu, tedy jeho naklápěním.

Klasické provedení

Model Syma Z3 se řadí mezi středně velké drony a díky zabudovanému 6-osému gyroskopu je přístroj velice stabilní. Pokud rádi cestujete, jistě oceníte také skládací ramena přístroje pro lepší přenášení a skladování. Syma Z3 také disponuje 720p kamerou s online přenosem obrazu na display vašeho chytrého telefonu. Velmi jednoduše tak můžete mít přehled o tom, kde se dron právě pohybuje a užívat si a pořizovat letecké snímky hodné profesionálního pilota.

Automatický vzlet i přistání kdekoliv budete chtít

SYMA Z3 dostala do výbavy praktické tlačítko pro automatický vzlet (Auto Start). Po stisknutí se dron automaticky vnese do výšky přibližně 1 m, a stiskem tlačítka pro Auto Přistání se pak sám bezpečně snese na zem a vypne motory. Dron je vhodný pro létání ve vnitřních prostorách i v outdooru.

Parametry

Provoz
Dosah vysílače80 m
Maximální doba letu8 min
Ovládání
Ovládání pomocí aplikaceAno
Ovládání pomocí ovladačeAno
Ovládání gestyNe
Další funkce
GPSNe
Návrat domůNe
Antikolizní systémNe
Automatické zastavení vrtulíNe
Krizový módNe
Konektivita
Wi-FiAno
BluetoothNe
Obraz
Stabilizace obrazuNe
Maximální rozlišení videaHD
Rozměry – rozložený
Šířka32 cm
Délka32 cm
Výška5 cm
Váha
Hmotnost116 g
Výrobce
VýrobceSYMA
Datum uvedení na trh