SYMA X8PRO

SYMA X8PRO
SYMA X8PRO
SYMA X8PRO
SYMA X8PRO

Informace o SYMA X8PRO

Dron Syma X8PRO je oproti svým starším sourozencům vybaven novinkou, a to v podobě HD kamery, která disponuje rozlišením 720p a jejíž pohyb lze ovládat směrem nahoru a dolů. Navíc je také přístroj nově vybaven GPS systémem a díky výškoměru je také přístroj přesnější a ovládá funkci návratu na místo vzletu Return to Home, což oceníte především v případě ztráty signálu či poklesu baterie. Dron skvěle poslouží pro létání ve vnitřních prostorách, jako jsou např. haly a pro létání venku v klidných povětrnostních podmínkách. Díky 6osému gyroskopu a barometrickému čidlu je SYMA X8PRO dokonale stabilní a umožňuje tak pořízení video i foto snímků ve vysoké kvalitě. Červené a zelené LED diody na modelu pomáhají při orientaci a směru pohybu

Kvalitní zpracování

Konstrukce je vyrobena z kvalitního pružného plastu, čímž jsou všechny části přístroje chráněny proti hrozícímu poškození. Zároveň přístroj disponuje ochrannými oblouky vrtulí pro případ nechtěného pádu.

Výkonná baterie a jednoduché ovládání

SYMA X8PRO v sobě ukrývá 7,4 V 2000 mAh 2S Li-Ion baterii, které snadno dodáte energii přiloženým nabíječem. Pro 9 minut letu je potřeba nabíjet přístroj cca 150 minut. Na čelní straně vysílače najdete ovladače, které slouží k manipulaci s kamerou, ovládání funkce návratu domů a automatického startu a přistání. S vysílačem je současně dodáván i držák pro váš chytrý telefon a maximální dosah ovládání modelu je cca 70 metrů.