SYMA X5UW

SYMA X5UW
SYMA X5UW
SYMA X5UW
SYMA X5UW

Informace o SYMA X5UW

Mini kvadrokoptéra disponující vynikajícími letovými vlastnostmi je konstruovaná pro klidné létání venku, v místnostech a halách a pro natáčení video snímků a pořizování fotografií. Systém přenosu obrazu v reálném čase vám nabízí mnohem pohodlnější zážitek z letu.

720P kamera s Wi-Fi

Dron X5UW je vybaven kamerou rozlišením videa 720 × 480 pixelů, fotografie pak mají rozlišení 1 MPX. Díky 6-osému gyroskopu a barometrickému čidlu je tento dron stabilní a umožňuje tak pořízení záznamů ve vysoké kvalitě, zatímco si úžíváte potěšení z letu. Pro ještě větší stabilitu je model vybaven spodním optickým senzorem, který zatištuje ještě vyšší kvalitu stabilizace.

Aplikace SYMA

Pro ovládání dronu a přenos videa v reálném čase vám poslouží aplikace SYMA FLY, která je kompatibilní se smartphony s operačním systémem iOS (5.0 a vyšší) a Android (4.1 a vyšší). Aplikace nabízí funkce vzletu/přistání jedním tlačítkem, spuštění/zastavení jedním tlačítkem, sledování letu nebo funkci Waypoint, která umožňuje létat s modelem po předem definované trase podle vašeho nákresu. S aplikací si tak můžete vychutnat jednoduchý a snadný zážitek z létání.

Dvojitá ochrana

Ochrana proti vybití baterie

Když začnou blikat čtyři kontrolky ve spodní části letadla, znamená to, že je baterie letadla slabá. V tomto okamžiku letadlo spustí funkci omezení výšky a klesne do určité bezpečnostní výšky.

Nadproudová ochrana

Pokud se dron setká s přímým nárazem cizího předmětu nebo překážky, případně pokud nefungují vrtule, přejde dron do režimu nadproudové ochrany, aby ochránil poškození samotného dronu.

FPV přenos obrazu v reálném čase

FPV přenos znamená, že je na dronu umístěna videokamera, která vysílá živý obraz pilotovi na zemi. Můžete si tak na svém telefonu prohlédnout snímky/videa v reálném čase v HD rozlišení pořízené dronem. Stejný pohled můžete sdílet s ostatními piloty, i když jste na různých místech.

Nastavitelná výška barometru

Po použití levého joysticku (akcelerátoru) k ovládání stoupavého/klesavého letu letadla tento joystick uvolněte a dron zůstane ve vzduchu v takové výšce, ve které je joystick uvolněn. Pilot se tak může v klidu věnovat práci s kamerou.

Odolná konstrukce

Dron je vyroben z vysoce elastického plastu, díky čemuž má lepší odolnost proti vysokým teplotám, korozi i opotřebení. Navíc disponuje vestavěnou ochranou proti automatickému zablokování. Svým mimořádně odolným pláštěm překoná i lehčí pády.

Parametry

Provoz
Dosah vysílače100 m
Maximální doba letu10 min
Ovládání
Ovládání pomocí aplikaceAno
Ovládání pomocí ovladačeAno
Ovládání gestyNe
Další funkce
GPSNe
Návrat domůNe
Antikolizní systémNe
Automatické zastavení vrtulíAno
Krizový módAno
Konektivita
Wi-FiAno
BluetoothNe
Obraz
Stabilizace obrazuAno
Typ stabilizaceŠestiosý gyroskop
Maximální rozlišení videaHD
Rozlišení fotoaparátu1 Mpx
Paměť
Médium pro záznamSD
Rozměry – rozložený
Šířka32 cm
Délka32 cm
Výška7 cm
Váha
Hmotnost125 g
Výrobce
VýrobceSYMA
Datum uvedení na trh

Porovnání

Porovnejte SYMA X5UW s jinými produkty v kategorii drony.