SYMA X5UW-D

SYMA X5UW-D
SYMA X5UW-D
SYMA X5UW-D
SYMA X5UW-D

Informace o SYMA X5UW-D

Syma X5UW-D je vylepšená verze modelu X5C, která se může pochlubit barometrem, kompasem a 1Mpx (720 p) kamerou, která dokáže přenášet živě obraz přímo na brazovku vašeho chytrého telefonu, dále nabídne také možnost automatického startu a přistání, nouzovým vypnutím, plánováním trasy letu přístroje a možností 3D akrobacie.

Velmi snadné ovládání

Syma X5UW-D je svým ovládáním opravdu jednoduchý na použití. Na výběr máte ovládání skrze vysílač, nebo přímo přes váš telefon, kde můžete využít i 3G senzor a určovat tak směr náklonu. Také je vybaven praktickým barometrem, který se stará o udržování výšky dronu, zatímco vy se staráte pouze o směr letu a natočení přístroje. Další skvělou funkcí je Automatický start a přistání, funkce kompas a v neposlední řadě Flip umožňující otočku od 360°. Je tedy vhodný nejen pro pokročilé ale i začátečníky!Pokud model disponuje funkcí headless (kompas), tak přední část může být natočená kterýmkoliv směrem, ale při nahnutí páky na ovladači dopředu poletí vždy směrem od vás. Bez headless módu by letěl tím směrem, kam míří přední část dronu.

Start a přistání jedním stiskem

SYMA X5UW-D je vybaven chytrou funkcí automatického startu i přistání, kterou ocení hlavně nezkušení letci. Pouhým stiskem jednoho tlačítka se model sám vznese do výšky 1m, nebo naopak sám bezpečně přistane a vypne motory.

Zábava pro každého

Model je skutečně velmi živý a také mrštný - určitě tedy vyzkoušejte 3D akrobacii. Skvělou vychytávkou je také LED osvětlení, které přijde vhod při zhoršených světelných podmínkách. Navíc díky němu snadno poznáte, kterým směrem právě dron letí. V telefonu si dokonce můžete přednastavit trasu letu, kterou pak vás dron okopíruje. Tento model je dodáván v bílé verzi, která se od té červené (označení X5UW) liší tím, že lze ovládat úhel kamery až do 90°.

Parametry

Provoz
Dosah vysílače100 m
Maximální doba letu7 min
Ovládání
Ovládání pomocí aplikaceAno
Ovládání pomocí ovladačeAno
Ovládání gestyNe
Další funkce
GPSNe
Antikolizní systémNe
Automatické zastavení vrtulíNe
Krizový módNe
Konektivita
Wi-FiAno
Obraz
Stabilizace obrazuNe
Maximální rozlišení videaHD
Rozměry – rozložený
Šířka32 cm
Délka32 cm
Výška7 cm
Váha
Hmotnost900 g
Výrobce
VýrobceSYMA
Datum uvedení na trh

Porovnání

Porovnejte SYMA X5UW-D s jinými produkty v kategorii drony.