SYMA X56W

SYMA X56W
SYMA X56W
SYMA X56W
SYMA X56W

Informace o SYMA X56W

SYMA X56W je konstruovaná pro klidné létání venku, v místnostech a halách a pro natáčení video snímků. Systém přenosu obrazu v reálném čase vám nabízí mnohem pohodlnější zážitek z letu. Pro snazší ovládání disponuje funkcí vzletu/přistání jedním tlačítkem. LED osvětlení podporuje orientaci modelu v nepříznivém počasí či světelných podmínkách.

Wi-Fi HD kamera

Dron SYMA X56W je vybaven kamerou rozlišením videa v HD kvalitě. Díky barometrickému čidlu je tento dron stabilní a umožňuje tak pořízení záznamů ve vysoké kvalitě, zatímco si úžíváte potěšení z letu.

FPV přenos obrazu v reálném čase

FPV přenos znamená, že je na dronu umístěna videokamera, která vysílá živý obraz pilotovi na zemi. Stáhněte si aplikaci "SYMA FPV" do svého mobilního telefonu, a můžete si tak na svém telefonu prohlédnout snímky/videa v reálném čase v HD rozlišení pořízené dronem. Stejný pohled můžete sdílet s ostatními piloty, i když jste na různých místech.

Funkce Hover

Díky pokročilé technologii barometrického tlaku zvyšuje stabilitu snímání pomocí funkce vznášení a snižuje rozmazání snímání způsobené otřesy letadla. Stačí stisknout tlačítko a dron se automaticky drží v nastavené výšce.

Dvojitá ochrana

Ochrana proti vybití baterie

Když kontrolka bliká, znamená to, že Syma X56W má vybitou baterii. V tomto okamžiku vraťte zařízení Syma X56W domů i s ovladačem. Pokud baterie nestačí k návratu domů, Syma X56W automaticky přistane.

Nadproudová ochrana

Pokud je vrtule Syma X56W v letovém režimu sražena/zaseknuta, funkce nadproudové ochrany automaticky zastaví pohyb vrtule, aby ochránila poškození samotného dronu.

Odolná konstrukce

Použitím nylonových konstrukčních plastů na vrtulích dronu se zvyšuje odolnost proti vysokým teplotám, odolnost proti korozi i proti opotřebení.

Modulární baterie

Speciální balení baterie zajišťuje její dodatečnou bezpečnost. Větší elektrické napětí a vyšší energetický výkon přináší lepší zážitek z létání.

Inteligentní ovládání

Kompaktní a intuitivní ovládání se silikonem a vibračními signály činí tento dálkový ovladač velmi pohodlným. 2,4 GHz dálkový ovladač může dosáhnout až 70 metrů v otevřeném prostoru.

Parametry

Provoz
Dosah vysílače80 m
Maximální doba letu12 min
Ovládání
Ovládání pomocí aplikaceNe
Ovládání pomocí ovladačeAno
Ovládání gestyNe
Další funkce
GPSNe
Návrat domůNe
Antikolizní systémNe
Automatické zastavení vrtulíAno
Krizový módAno
Konektivita
Wi-FiAno
BluetoothNe
Obraz
Stabilizace obrazuNe
Maximální rozlišení videaHD
Rozměry – rozložený
Šířka35.5 cm
Délka35.5 cm
Výška8.5 cm
Váha
Hmotnost180 g
Výrobce
VýrobceSYMA
Datum uvedení na trh

Porovnání

Porovnejte SYMA X56W s jinými produkty v kategorii drony.