Syma X30

Syma X30
Syma X30
Syma X30
Syma X30

Informace o Syma X30

Syma X30 je skládací dron, který je vhodný především pro zkušenější letce, a který vás potěší svou špičkovou stabilizací a skvělými záběry. Přestože se svými rozměry řadí spíše mezi drobnější modely, je doslova nabitý funkcemi. Disponuje systémem GPS, dvěma kamerami, on-line přenosem obrazu a nabídne ještě mnohem více. Model X30 je ideální pro každého uživatele, který hledá především spolehlivý přístroj v kvalitním těle a se skvělou ovladatelnostní.

Nabitý fantastickými funkcemi

Dron je vybavený funkcí Optical Flow Positioning. Díky senzorům, kterými jen dron vybaven, umí zařízení rozpoznat uživatele a vy jej tak můžete ovládat i pouhými gesty jedné ruky. Funkce je také užitečná k přesnému zaměření a poté i sledování dané osoby. Tuto vychytanou funkci ocení především milovníci adrenalinových sportů, kteří tak mohou pořídit famózní akční snímky z ptačí perspektivy. Skvělou funkcí je i možnost letu po zvolené trase. V režimu GPS můžete naplánovat požadovanou dráhu letu pomocí několika vámi zvolených bodů. Dron pak dokáže touto trasou sám okopírovat.

Dvě kamery

Syma X30 dostala do výbavy hned dvě kamery. Přední kamera se pyšní rozlišením 4K a spodní kamera disponuje rozlišením 1080p, tedy HD. Duo těchto kamer vám dopřeje dvojnásobný vizuální zážitek a dron tak bude bezpochyby skvělým parťákem pro každého vášnivého filmaře.

Výkonný a stabilní

Syma X30 dostala do výbavy dutý motor - malý stejnosměrný servomotor s permanentním magnetem. Dutinové motory používají špičkovou technologii, která má výrazný vliv na snižování energetické spotřeby, stabilnější výkon a také lepší kontrolu. Třešničkou na dortu je pákový ovladač o frekvenci 2,4 GHz, který najdete přímo v balení, a který je vybaven držákem pro telefon.

Parametry

Provoz
Dosah vysílače350 m
Maximální doba letu27 min
Ovládání
Ovládání pomocí aplikaceAno
Ovládání pomocí ovladačeAno
Ovládání gestyAno
Další funkce
GPSAno
Návrat domůAno
Antikolizní systémNe
Automatické zastavení vrtulíNe
Krizový módNe
Konektivita
Wi-FiAno
Obraz
Stabilizace obrazuAno
Typ stabilizaceOptická
Maximální rozlišení videa4K
Rozměry – rozložený
Šířka36 cm
Délka30 cm
Výška7 cm
Váha
Hmotnost205 g
Výrobce
VýrobceSYMA
Datum uvedení na trh