SYMA X26

SYMA X26
SYMA X26
SYMA X26

Informace o SYMA X26

Pokud se poohlížíte po menším dronu, který bude snadno přenosný a budete si jej moci vzít kamkoliv s sebou, je Syma X26 tou správnou volbou! Ovládání dronu je velmi intuitivní a snadné, což ocení především začátečníci a nezkušení letci. Dron má ve výbavě předprogramované flipy a stisknutím jediného tlačítka vykouzlí přístroj otočku o 360°. Vybrat si můžete ze dvou letových režimů - LOW a HIGH. Létání tak bude opravdu hračka!

Stabilní a odolný

Syma X26 nemá díky zabudovanému gyroskopu sebemenší potíže se stabilitou a díky barometru udrží automaticky i výšku letu. Dron je opatřem třílistými vrtulemi, které jsou chráněné pevným rámem, jenž je zároveň součástí i těla přístroje. Není tak třeba se obávat ani meních kolizí a pádů - tělo dronu je vyrobeno z odolných a kvalitních materiálů. Dále je zařízení vybaveno headless módem. Pokud model disponuje funkcí headless (kompas), tak přední část může být natočená kterýmkoliv směrem, ale při nahnutí páky na ovladači dopředu poletí vždy směrem od vás. Bez headless módu by letěl tím směrem, kam míří přední část dronu.

Nebojte se překážek

Syma X26 je sice svými rozměry menší, i tak jej ale vývojáři vybavili čtveřicí senzorů, které přístroj ochrání, bude-li hrozit střet s překážkou. Tyto senzory jsou však funkční pouze při zapnutém pomalém (LOW) režimu.

Létejte kdykoliv a kdekoliv

Kompaktní a drobné provedení tohoto modelu vám zaručí, že si zařízení budete moci vzít kdykoliv a kamkoliv s sebou. Použití je možné jak ve venkovních, tak i ve vnitřních prostorách a za zhoršených viditelných podmínek vás potěší krásné LED podsvícení celého modelu.

Parametry

Provoz
Dosah vysílače70 m
Maximální doba letu6 min
Ovládání
Ovládání pomocí aplikaceNe
Ovládání pomocí ovladačeAno
Ovládání gestyNe
Další funkce
GPSNe
Návrat domůNe
Antikolizní systémNe
Automatické zastavení vrtulíNe
Krizový módNe
Konektivita
Wi-FiNe
BluetoothNe
Obraz
Stabilizace obrazuNe
Rozměry – složený
Šířka13.1 cm
Délka13.1 cm
Výška4.45 cm
Výrobce
VýrobceSYMA
Datum uvedení na trh

Porovnání

Porovnejte SYMA X26 s jinými produkty v kategorii drony.