SYMA X25PRO

SYMA X25PRO
SYMA X25PRO
SYMA X25PRO
SYMA X25PRO

Informace o SYMA X25PRO

SYMA X25PRO každého okamžitě nadchne svými skvělými funkcemi. Tento model z dílny výrobce Syma nabízí privilegium ovládání náklonu kamery dronu (z vysílače), zároveň je přístroj vybaven přesnou GPS pro bezproblémový návrat. Ve výbavě samozřejmě nesmí chybět HD kamera, kterou zaznamenáte všechna jedinečná videa a fotky v HD kvalitě 720p na mikro SD kartu. Ta ovem není součástí balení. Kamera dokáže také živě přenášet obraz na vá chytrý telefon či tablet. Vysílač pracuje na frekvenci 2,4 Ghz a má dosah neuvěřitelných 200 metrů. Nesmíme zapomenou zmínit ani prvotřídní barometr, který dokáže bezchybně udržet předem navolenou výšku, a díky kterému se nemusíte zaobírat řízením otáček motoru - stačí pouze ovládat směr a natočení modelu, což ocení především začátečníci.

Chytrý, odolný a nabušený skvělými funkcemi

Za pomoci uživatelsky příjemné aplikace Syma Fly lze ovládat let dronu předkreslením jeho trasy, kam lze zároveň také přidávat body trasy, které bude následovat, případně lze vybrat z přednastavených autonomních pohybů. Pro případy nehody je dron konstruován z odolného ABS materiálu, který mu dodává zároveň proti korozi a opotřebení, a lépe chrání při pádu.

Létejte kdykoliv a kdekoliv

Nedostatečnou hladinu akumulátoru X25PRO indikuje světelnými signály, a pokud nemá dostatek energie pro návrat k výchozí pozici, automaticky přistane. Pokud dojde k záseku nebo ztrátě vrtule, ochrana proti přepětí automaticky vypne daný motor, aby zabránila poškození elektroniky. 7,4V akumulátor o kapacitě 1000 mAh poskytuje energii pro přibližně 12 minut letu, a k jeho plnému nabití je potřeba pouze 150 minut.

Parametry

Provoz
Dosah vysílače70 m
Maximální doba letu12 min
Ovládání
Ovládání pomocí aplikaceAno
Ovládání pomocí ovladačeAno
Ovládání gestyNe
Další funkce
GPSAno
Návrat domůAno
Antikolizní systémNe
Automatické zastavení vrtulí?
Krizový mód?
Konektivita
Wi-FiAno
BluetoothNe
Obraz
Stabilizace obrazuNe
Maximální rozlišení videaHD
Rozměry – rozložený
Šířka37.5 cm
Délka37.5 cm
Výška11 cm
Výrobce
VýrobceSYMA
Datum uvedení na trh

Porovnání

Porovnejte SYMA X25PRO s jinými produkty v kategorii drony.