SYMA X23

SYMA X23
SYMA X23
SYMA X23
SYMA X23

Informace o SYMA X23

SYMA X23 je malý dron, který nabízí nadstrandartní funkce, skvělé letové vlastnosti a tuny zábavy. Zároveň moderní design a je absolutně bezpečný. Je vyroben z vysoce elastického materiálu šetrného k životnímu prostředí.

Funkce Hover

Díky pokročilé technologii barometrického tlaku zvyšuje stabilitu snímání pomocí funkce vznášení a snižuje rozmazání snímání způsobené otřesy letadla. Stačí stisknout tlačítko a dron se automaticky drží v nastavené výšce.

Létání jedním dotykem

Snadné vzlétnutí i přistání pouhým zmáčknutím jednoho tlačítka na dálkovém ovladači. SYMA X23 dělá létání tak snadným! Pokročilí uživatelé s tímto dronem zvládnou i 360° otočky. Celý výčet doplňuje v dnešní době nepostradatelná funkce headless, díky které poletí dron vždy tím směrem, který mu zadáte, bez ohledu na pozici kamery.

Nadstandartní materiál

Dron je vyroben z vysoce elastického materiálu, má lepší odolnost proti korozi a disponuje zjednodušeným tvarem těla, který napomáhá nižšímu odporu proti větru.

Dvojitá ochrana

Ochrana proti vybití baterie

Když kontrolka bliká, znamená to, že Syma X23 má vybitou baterii. V tomto okamžiku vraťte zařízení Syma X23 domů i s ovladačem. Pokud baterie nestačí k návratu domů, Syma X23 automaticky přistane.

Nadproudová ochrana

Pokud je vrtule Syma X23 v letovém režimu sražena/zaseknuta, funkce nadproudové ochrany automaticky zastaví pohyb vrtule, aby ochránila poškození samotného dronu.

Inteligentní ovládání

Kompaktní a intuitivní ovládání se silikonem a vibračními signály činí tento dálkový ovladač velmi pohodlným. 2,4 GHz dálkový ovladač může dosáhnout až 100 metrů v otevřeném prostoru.

Parametry

Provoz
Dosah vysílače70 m
Maximální doba letu7 min
Ovládání
Ovládání pomocí aplikaceNe
Ovládání pomocí ovladačeAno
Ovládání gestyNe
Další funkce
GPSNe
Návrat domůNe
Antikolizní systémNe
Automatické zastavení vrtulíAno
Krizový módAno
Konektivita
Wi-FiNe
BluetoothNe
Obraz
Stabilizace obrazuNe
Typ stabilizaceŠestiosý gyroskop
Maximální rozlišení videaHD
Rozlišení fotoaparátu0.3 Mpx
Rozměry – rozložený
Šířka21 cm
Délka21 cm
Výška5 cm
Váha
Hmotnost80 g
Výrobce
VýrobceSYMA
Datum uvedení na trh

Porovnání

Porovnejte SYMA X23 s jinými produkty v kategorii drony.