SYMA X22W

SYMA X22W
SYMA X22W
SYMA X22W
SYMA X22W

Informace o SYMA X22W

Syma X22W je sice malý, zato perfektně skladný a zábavný kousek, který se postará o pořádnou dávku vzdušné zábavy. Dron je opatřen 6-osým gyroskopem, jeho let tedy bude velmi stabilní a model bude mrštnější a obratnější. Zabudovaná kamera navíc umožňuje online přenášet videa na obrazovku vašeho telefonu, a to v kvalitě až 480p. Záznam lze také rovnou uložit. Přístroj můžete telefonem přímo ovládat a aby toho nebylo málo, není problém ani naprogramovat trasu letu, kterou dron sám proletí.

Start a přistání jedním stiskem

SYMA X22W je vybaven chytrou funkcí automatického startu i přistání, kterou ocení hlavně nezkušení letci. Pouhým stiskem jednoho tlačítka se model sám vznese do výky 1m, nebo naopak sám bezpečně přistane a vypne motory. Dále je vybaven funkcí Auto-Hovering. Ta se postará o to, že se dron udrží na zadané pozici. Přístroj nabízí hned dvě možnosti rychlostí - základní, pro začínající piloty, a rychlá, pro ty zdatnější. Mezi oběma režimy lze snadno přepínat.

Létejte kdykoliv a kdekoliv

Létání všemi směry nikdy nebylo jednodušší a díky 360° reverzi je otáčení ve vzduchu krásně plynulé. Všechny akrobatické kousky a salta tak budou vypadat téměř profesionálně. Skvělou vychytávkou je také LED osvětlení, které přijde vhod při zhoršených světelných podmínkách. Navíc díky němu snadno poznáte, kterým směrem právě dron letí. Zabudovaný barometr sám pohlídá výšku modelu a usnadní vám tak jeho ovládání.

Nebojte se pádů

Dron Syma X22W je opatřen chráničem vrtulí pro bezpečnější let. Celé tělo modelu pak překvapí i materiálem, ze kterého je vyrobeno - nejedná se totiž o klasický tvrdý plast, nýbrž o měkčený plast, který připomíná spíše gumu. Model je díky tomu odolnější.

Parametry

Provoz
Dosah vysílače30 m
Maximální doba letu8 min
Ovládání
Ovládání pomocí aplikaceAno
Ovládání pomocí ovladačeAno
Ovládání gestyNe
Další funkce
GPSNe
Návrat domů?
Antikolizní systémNe
Automatické zastavení vrtulíNe
Krizový módNe
Konektivita
Wi-FiAno
Bluetooth?
Obraz
Stabilizace obrazuNe
Maximální rozlišení videaVGA
Rozměry – složený
Šířka14.2 cm
Délka14.2 cm
Výška3.1 cm
Váha
Hmotnost180 g
Výrobce
VýrobceSYMA
Datum uvedení na trh

Porovnání

Porovnejte SYMA X22W s jinými produkty v kategorii drony.