SYMA X20W

SYMA X20W
SYMA X20W
SYMA X20W
SYMA X20W

Kde koupit

Logo Alza.cz
Logo CZC.cz
Logo MALL.CZ
Logo Smarty.cz

Na srovnávačích zboží

Informace o SYMA X20W

Syma X20W je model dronu který je perfektní volbou pro každého, kdo hledá univerzální model pro použití kdekoliv, kdykoliv a za jakýchkoliv povětrnostních podmínek. Zařízení je opatřeno barometrem, Wi-Fi kamerou, se kterou lze online přenášet záběry přímo do mobilu nebo tabletu, je odolné proti větru a skvěle se hodí pro vnitřní i venkovní létání. Tělo dronu je navíc lehké, elegantní a díky malému rozměru je snadné vzít jej třeba i do kapsy.

Ještě lepší model

Syma X20W je mladším sourozencem staršího modelu Syma X20. Jedná se o skvělý malý model, ale bez kamery. Symya X20W je již vylepšená varianta doplněná právě o kameru s online přenosem obrazu. Záznam obrazu kamery je v kvalitě VGA 0,3Mpx.

Plně vybavená

Syma X20W dostal od vývojářů do vínku opravdu mnoho skvělých funkcí! Nejen, že je model jednoduchý na ovládání, ale také je vybaven praktickým barometrem, který se stará o udržování výšky dronu, zatímco vy se staráte pouze o směr letu a natočení přístroje. Další skvělou funkcí je Automatický start a přistání, funkce kompas a v neposlední řadě Flip umožňující otočku od 360°. Je tedy vhodný nejen pro pokročilé ale i začátečníky!

Létejte kdykoliv a kdekoliv

Model je sice malý, ale to rozhodně nemá vliv na jeho stabilitu, o kterou se stará integrovaný 6-osý gyroskop. Stisknutím výše zmíněného tlačítka Auto Start se dron automaticky vnese do výšky cca 1 m, a stisknutí tlačítka Auto Přistání se pak sám bezpečně snese na zem a vypne své motory. Zároveň je přístroj vyroben z opravdu kvalitních a také odolných materiálů a není tak třeba děsit se při nějaké menší kolizi. Třešničkou na dortu je krásné LED zelené a červené osvětlení celého modelu, které oceníte především za zhorených světelných podmínek a ve tmě.

Parametry

Provoz
Dosah vysílače100 m
Maximální doba letu10 min
Ovládání
Ovládání pomocí aplikaceNe
Ovládání pomocí ovladačeAno
Ovládání gestyNe
Další funkce
GPSNe
Návrat domůNe
Antikolizní systémNe
Automatické zastavení vrtulíNe
Krizový módNe
Konektivita
Wi-FiAno
Bluetooth?
Obraz
Stabilizace obrazuNe
Maximální rozlišení videaVGA
Rozměry – složený
Šířka10.5 cm
Délka10.5 cm
Výška2.5 cm
Váha
Hmotnost21 g
Výrobce
VýrobceSYMA
Datum uvedení na trh

Porovnání

Porovnejte SYMA X20W s jinými produkty v kategorii drony.