SYMA X20

SYMA X20
SYMA X20
SYMA X20
SYMA X20

Kde koupit

Logo Alza.cz
Logo CZC.cz
Logo MALL.CZ
Logo Smarty.cz

Na srovnávačích zboží

Informace o SYMA X20

Syma X20 je skvělou volbou pro všechny začátečníky, kteří hledají především univerzální dron vhodný na létání ve venkovních i vnitřních prostorách. Přístroj je lehký, kompaktní a snadno se vám vejde i do kapsy, abyste si jej mohli vzít kdykoliv a kamkoliv s sebou. Tělo zařízení je vyrobeno z kvalitních materiálů, čímž zajistí vyšší odolnost proti kolizím a listy rotoru jsou vyrobeny z flexibilního materiálu, aby předcházely riziku poškození. Kvalitní vysílač pracuje na frekvenci 2,4 GHz, a tak Vám umožní nerušeně létat bez rizika výpadku signálu.

Malý, ale šikovný

Syma X20P dostal od vývojářů do vínku opravdu mnoho skvělých funkcí! Nejen, že je model jednoduchý na ovládání, ale také je vybaven praktickým barometrem, který se stará o udržování výšky dronu, zatímco vy se staráte pouze o směr letu a natočení přístroje. Další skvělou funkcí je Automatický start a přistání, kompas a v neposlední řadě Flip umožňující otočku od 360°. Je tedy vhodný nejen pro pokročilé ale i začátečníky!

Létejte kdykoliv a kdekoliv

Model je sice malý, ale to rozhodně nemá vliv na jeho stabilitu, o kterou se stará integrovaný 6-osý gyroskop. Stisknutím výše zmíněného tlačítka Auto Start se dron automaticky vnese do výšky cca 1 m, a stisknutí tlačítka Auto Přistání se pak sám bezpečně snese na zem a vypne své motory. Zároveň je přístroj vyroben z opravdu kvalitních a také odolných materiálů a není tak třeba děsit se při nějaké menší kolizi. Třešničkou na dortu je krásné LED zelené a červené osvětlení celého modelu, které oceníte především za zhorených světelných podmínek a ve tmě.

Parametry

Provoz
Dosah vysílače20 m
Maximální doba letu5 min
Ovládání
Ovládání pomocí aplikaceNe
Ovládání pomocí ovladačeAno
Ovládání gestyNe
Další funkce
GPSNe
Návrat domů?
Antikolizní systémNe
Automatické zastavení vrtulíNe
Krizový módNe
Konektivita
Wi-FiNe
Bluetooth?
Obraz
Stabilizace obrazuNe
Rozměry – složený
Šířka10.5 cm
Délka10.5 cm
Výška2.5 cm
Váha
Hmotnost22 g
Výrobce
VýrobceSYMA
Datum uvedení na trh

Porovnání

Porovnejte SYMA X20 s jinými produkty v kategorii drony.