Eachine E58

Eachine E58
Eachine E58
Eachine E58
Eachine E58

Informace o Eachine E58

Kompletně sestavený dron Eachine E58 je velký 270mm, váží 96g a je vybaven 6osým gyroskopem pro lepší stabilitu během letu. Pyšní se Full HD kamerou, se kterou lze kromě videí v reálném čase pořizovat také fotografie a pomocí WiFi je přenášet do mobílního telefonu upevněného na vysílači. Přístroj je opatřen předním a zadním led osvětlením a celou řadou praktických vychytávek, jako jsou například automatický start, přistávání, návrat domů, automatické držení vyšky, nebo přemet o 360° pouhým stiskem tlačítka.

Chytrý a nenápadný

Kompaktní a designově velice povedený dron se nechal svým vzhledem inspirovat u dronu DJI Mavic. Ramena vrtulí jsou skládací, takže dron pohodlně strčíte i do malého příručního zavazadla nebo do kapsy. Součástí přístroje je i 6osý gyroskop, jenž má na starosti lepší stabilitu během letu a udržovaní výšky. Další praktickou vychytávkou jsou 4 barevná LED světla na spodní části dronu, která oceníte především během nočních letů. V balení naleznete také 4 ochranné oblouky, které chrání vrtule před poškozením vlivem pádu nebo nárazu.

Praktické ovládání

Ovládání nadchne nejednoho příznivce dronů. Dodávaný ovladač totiž lze přidělat přímo k vašemu mobilnímu telefonu, do kterého jen stáhnete aplikaci a pomocí sítě Wi-Fi 2.4GHz si mobilní telefon snadno spárujete s ovladačem dronu. Kamera je pak schopna přenášet v reálném čase záběry přímo do mobilního telefonu a vy se pak můžete kochat okolním světem z ptačí perspektivy.

Sám vzletí, sám i přistane

Začátečníci ocení funkci automatického vzletu a automatické přistání. Stačí pouze stisknout jedno tlačítko a dron sám vyletí do zhruba 1m výšky. Pak už můžete s dronem letět kam budete chtít. Pokud budete chtít přistát, stačí opět stisknout tlačítko a dron sám přistane.

Dvě rychlosti

Dron Eachine E58 nabízí celkem dva módy letu - první, pomalejší mód, který je vhodný na klidné poletování a natáčení videa, a druhý, rychlejší mód, který je vhodný hlavně na zábavnější létání a pro zkušenější piloty. Všechny tyto letové mody si aktivujete jedním stisknutím přímo na ovladači.

Parametry

Provoz
Dosah vysílače100 m
Maximální doba letu7 min
Maximální rychlost5.5 m/s
Ovládání
Ovládání pomocí aplikaceNe
Ovládání pomocí ovladačeAno
Ovládání gesty?
Další funkce
GPS?
Návrat domů?
Antikolizní systém?
Automatické zastavení vrtulí?
Krizový mód?
Konektivita
Wi-FiAno
Bluetooth?
Obraz
Stabilizace obrazuAno
Typ stabilizaceŠestiosý gyroskop
Maximální rozlišení videaHD
Paměť
Médium pro záznamMicroSD
Rozměry – rozložený
Šířka27 cm
Délka19.5 cm
Výška5 cm
Váha
Hmotnost120 g
Výrobce
VýrobceEachine
Datum uvedení na trh

Porovnání

Porovnejte Eachine E58 s jinými produkty v kategorii drony.