DJI Mini SE

DJI Mini SE
DJI Mini SE
DJI Mini SE
DJI Mini SE

Informace o DJI Mini SE

DJI Mini SE je jedinečný tím, že v sobě kombinuje kompaktní konstrukci a skvělý výkon. Je perfektním společníkem na cesty, na nichž naboostuje vaši kreativitu a umožní vám natáčet dechberoucí letecké záběry jako z hollywoodských filmů.

Váží přitom pouhých 249 gramů, díky čemuž je perfektně přenosný, přesto nabídne dolet s přenosem HD videa až 2 km! Patří tak do nejkompaktnější kategorie dronů, což má kromě snadné přenosnosti ještě jednu výraznou výhodu: v řadě zemí je osvobozen od různých regulací…

Lehký skoro jako telefon

DJI Mini SE je lehký 249 gramů, díky čemuž je perfektně přenosný. Výsledkem je, že patří do nejkompaktnější kategorie dronů, což má kromě snadné přenosnosti ještě jednu výraznou výhodu: v řadě zemí je osvobozen od různých regulací.

Aplikace DJI Fly

Aplikace DJI Fly přináší přehledné a snadné ovládání, se kterým se rychle sžije i začátečník, ale na druhou stranu také umožní pořizovat profesionální filmové záběry. K dispozici je i „Flight Tutorial“, který vás provede základy.

Bezpečný let

Dron má 360° oblouky, které se starají o ochranu vrtulí. Srážkám pak zabrání pokročilá senzorová výbava.

Kreativní šablony

V aplikaci DJI Fly najdete také mnoho kreativních šablon, s nimiž budou vaše videa ještě poutavější. I začátečník bez zkušeností s editacemi tak zvládne během chvíle proměnit právě natočený snímek na propracované video beroucí dech.

3osý motorizovaný gimbal

DJ Mini Se zvládá fotit do 12 megapixelů a natáčet 2,7K Quad HD videa. Garancí špičkové stabilizace je přitom tříosý motorizovaný gimbal, takže videa budou mnohem plynulejší a působivější.

HD video až na 2 km

Dálkový ovladač zvládne držet dron na příjmu na vzdálenost až 2 km s tím, že si můžete užívat HD obraz. Pro snadnější přenášení lze navíc páčky ovladače sklopit.

QuickShots

Záběry podobné těm z hollywoodských filmů nyní pořídíte snadno díky režimům QuickShots. Ty zahrnují Dronie, Circle, Helix i Rocket.

CineSmooth

V tomto módu dojde ke snížení rychlosti a zvýšení stability dronu – pro ještě krásnější záběry i v komplikovanějších prostorách.

SkyPixel

S aplikací DJI Fly se vám otevírá také přístup k sociální síti SkyPixel určené ke sdílení fotografií a videí pořízených drony. Můžete se inspirovat tvorbou ostatních i najít vhodná místa ve vašem okolí.

Parametry

Provoz
Dosah vysílače2000 m
Maximální doba letu30 min
Maximální rychlost13 m/s
Ovládání
Ovládání pomocí aplikaceAno
Ovládání pomocí ovladačeAno
Ovládání gestyNe
Další funkce
GPSAno
Návrat domůAno
Antikolizní systémNe
Automatické zastavení vrtulíAno
Krizový módNe
Konektivita
Wi-FiAno
BluetoothNe
Obraz
Stabilizace obrazuAno
Typ stabilizaceTříosý stabilizovaný závěs
Maximální rozlišení videa2,7K
FPS30 FPS
Rozlišení fotoaparátu12 Mpx
Paměť
Médium pro záznamMicroSD
Rozměry – rozložený
Šířka20.2 cm
Délka16 cm
Výška5.7 cm
Rozměry – složený
Šířka8.2 cm
Délka14 cm
Výška5.7 cm
Váha
Hmotnost249 g
Výrobce
VýrobceDJI
Datum uvedení na trh

Varianty

Šedý

Porovnání

Porovnejte DJI Mini SE s jinými produkty v kategorii drony.