Recenze DJI Mini 2

DJI Mini 2
DJI Mini 2
DJI Mini 2
DJI Mini 2

Odborné recenze

  • DJI Mini 2 nám přistál na testovačku ještě před oficiálním releasem. Marně jsme hledali přízvisko Mavic, protože tenhle název nás zkrátka baví – to je jako kdybyste Rolls-Royce okuchali o Rollse.. zkrátka škoda, stejně jako dobrýho člověka 😇 Kromě rozbalení pod drobnohledem jsme Miniho 2 provětrali v terénu a přilétáme s čerstvými dojmy, tipy a postřehy. No a v neposlední řadě se s vámi podělíme a o surová data, abyste mohli objektivně posoudit sami, jestli Miniho 2 zařadíte do své letky.

  • Recenze DJI Mini 2

    (www.megapixel.cz)

    Je to rok, co nám DJI představilo Mavic Mini, který nahradil předchozí model Spark. Trošku netradičně tedy již po tak krátké době přichází jeho nástupce, DJI Mini 2. Ten vylepšuje první verzi spíše decentně, ovšem pro uživatele to může být rozhodující. Klasická konstrukce zůstala zachována a vzhledově se vcelku nic moc nezměnilo. Od první generace jej poznáte snad jen pouze nápisu Mini 2.

  • Nový miniaturní dron DJI Mavic Mini 2 přišel na trh překvapivě poměrně brzy po svém předchůdci Mavic Mini a na první pohled se od něj vůbec neliší. Prodejci samozřejmě nezapomínají zdůrazňovat, že podstatná vylepšení se ukrývají uvnitř, nás ale zajímalo, jestli se nový model současně dokázal oprostit od nectností svého předchůdce. A jestli tu kromě předností nejsou i mouchy, o kterých se v prospektech nerado mluví.

  • Úžasně lehký, s výborným doletem, jednoduchý na ovládání, DJI Mini 2 zvládne vše, co umí Mavic Mini, navíc má řadu vylepšení. Malý dron je nejlepší volbou pro začátečníky. DJI neustále vylepšuje jeho vlastnosti, takže je intuitivnější a pohodlnější. DJI Mini 2 má čtyři klíčová vylepšení, od doby letu až po úžasné rozlišení videa. Mavic Mini má rozlišení videa 2,7K, zatímco DJI Mini 2 je schopen natáčet videa v rozlišení 4K / 30 snímků za sekundu.

  • Nedávno jsme psali o dronu DJI Mavic Mini 2, který se nečekaně objevil v nabídce amerického obchodu Best Buy ještě před oficiálním představením. Uběhlo pár dní a tento nástupce nejmenšího dronu od DJI se oficiálně začíná prodávat i v České republice. Nová generace se pyšní možností natáčení videa ve 4K při frekvenci 30 snímků za vteřinu. Dalším zásadním vylepšením je přítomnost technologie OcuSync 2.0, díky které je možné dron ovládat až na vzdálenost 6 km.